• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hanımağa Konuk Evi Butik Otel

Adres :

Kurtuluş Mahallesi Kazancı Bedih Sokak No: 1c Şanlıurfa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serhat Gürüz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

hanimaga6358@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 171 73 63

Whatsapp 2:

0 (532) 174 29 99

Hızla gelişmekte olan Şanlıurfa Turizm sektörünün en önemli aktörlerinden biri olan ve ülkemizin en büyük işletme ağı olan birmilyonnokta.com sitesinin üyelerinden biri olan Hanımağa Konuk Evi Butik Otel Urfa’yı ziyarete gelen müşterilerine en yüksek kalitede hizmet vermek amacıyla faaliyet göstermektedir. Köklü bir geçmişe sahip olan şehirlerimizden olan Şanlıurfa tarih boyunca birçok farklı kültürün beraber, barış içerisinde yaşayabildiği çok az şehirden biri olmuştur. Bu özelliği ile öne çıkan şehir sahip olduğu birçok önemli tarihi yapısıyla her yıl birçok turisti çekmekte ve yurtdışında tanınırlığı da hızla yükselmektedir. Balıklı Göl, Göbekli Tepe, Halfeti, Harran’da bulunan Şuayb Şehri dünyaca tanınmakta ve ziyaretçi çekmektedir.

Çok zengin olan Şanlıurfa mutfağı, tarih boyunca şehirde yer alan onlarca kültürün etkilerini taşır. Bununla beraber bölgeye özel olan isot gibi acı baharatlarla da zenginleşen bölge mutfağı, sahip olduğu unutulmaz lezzetler için bile ziyaret edilmesi gereken bir şehirdir.

Ticaret açısından da aktif bir şehir olan Şanlıurfa, turist ve ziyaretçilerin kalabilecekleri yer konusunda hala yeteri kadar alternatif sunamamaktadır. Hanımağa Konuk Evi, butik otelcilik anlayışıyla, ziyaretçilerine yerel kültüre ait damak tatlarını sunarak, ülkemizce ünlü olan Urfa mutfağını yurtdışına da tanıtmayı amaçlamaktadır. Merkezi konumu, sıcak atmosferi, profesyonel ama güler yüzlü çalışanları ile uygun fiyatlı konaklama olanakları sunan Hanımağa Konuk Evi Butik Otel, Şanlıurfa’da ev rahatlığını yaşayabileceğiniz mekanların başında gelmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR