• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Harmankaya Metal Çelik Konstrüksiyon

Adres :

Ahmet Refik Paşa Caddesi No: 39 Kepez / Antalya Antalya » Kepez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Harmankaya - Eyüp Harmankaya - Aykut Harmankaya

E-Posta Adresi :

harmankayametal007@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 603 71 91

Whatsapp 2:

0 (531) 762 82 07

Whatsapp 3:

0 (534) 827 95 42

Whatsapp 4:

0 (539) 603 71 91

Whatsapp 5:

0 (531) 762 82 07

Whatsapp 6:

0 (534) 827 95 42

Yapıların iç veya dış alanlarında estetik bir görüntü ve sağlam bir kullanım elde etmek için çelik ve demir gibi malzemeler ile birçok farklı işlem gerçekleştirilir. Antalya Kepez ilçesinde ise bu işlemlerin gerçekleştirilmesi için çok uzun yıllardır Harmankaya Metal Çelik Konstrüksiyon olarak sizlere hizmet veriyoruz. Firmamız çok özel bir yapı içerisinde birçok farklı malzeme ve sistemin kullanılması ile farklı hizmetler ve işlemler sağlamaktadır.

Sağladığımız işlemlerde kaliteli ve estetik sonuçlar gerçekleştirmek için demir doğrama ve çelik konstrüksiyon gibi sistemler oluşturuyoruz. Bu sayede Antalya çelik konstrüksiyon ve prefabrik sektörü içerisinde ihtiyaç duyulan her yapıyı sağlıyoruz. İster evde ister işletmelerinizde bu yapılar ile birlikte faydalı ve uzun ömürlü bir kullanım elde edebiliyorsunuz.

Firmamızın gerçekleştirdiği standart hizmetler arasında çelik konstrüksiyon, prefabrik yapılar, tadilat işlemleri, ferforje dekorasyon, çelik çatı montajı, asma tavan, metal dekorasyon, demir doğrama, ahşap çatı ve çelik konstrüksiyon imalatı gibi birçok farklı sistem bulunmaktadır. Bu sistemler iç ve dış alanlarda tek başına veya beraber kullanım ile tercih edilebilmektedir.

Firmamız üzerinden aldığınız bu hizmetler sırasında malzeme kalitesini yerinde net olarak görebilir ve fiyat konusunda birebir görüşmeler sağlayabilirsiniz. Sonrasında uygun rakamlar gördüğünüzde, hizmet talebi için keşif çalışması talep edebilirsiniz. Keşif ile malzeme miktarı, uygulama ve tasarım gibi her konuda çalışmalar sağlanabilir. Bu sayede daha iyi ve kaliteli bir sonuç elde etmek mümkün olmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR