• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Has Alev Sıhhi Tesisat

Adres :

Altınoluk Balıkesir » Edremit

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasan Hüseyin Yalazı

E-Posta Adresi :

hasanhuseyinyalazi@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 692 73 19

Kurulduğumuz günden bu yana tesisat bakım ve onarım alanında verdiğimiz hizmetlerimizle alanımızın en iyisi olma yolunda ilerliyoruz. Sizlere gerekli tüm tesisat sistemlerini profesyonel şekilde kurabiliyor, arızalanan tesisatlarınızı ise çabuk şekilde onarıyoruz. Sektördeki diğer firmaların aksine ekipmanlarımızı her daim en yeni ürünlerden oluşmasına dikkat ediyor bu şekilde sizlere verdiğimiz her hizmetin kaliteli olduğundan emin şekilde çalışıyoruz.

Yenilikçi anlayışımızın gerektirdiği şekilde yeni teknolojileri yakından takip ediyor alanımızı ilgilendiren her bir gelişmeden bu şekilde haberdar oluyoruz. Çağın gerisinde kalmayarak yenilikçi bir hizmet sunarken geçmişimizden gelen bazı ilkelere de sıkı sıkı bağlı kalarak hizmet kalitemizin devamlı artmasını sağlıyoruz. Müşteri memnuniyetini sağlayabilmek adına daima dürüstlüğü ön planda tutan bir çalışma tarzı benimsemiş bir şirketiz. Verdiğimiz her hizmette tüm aşamaları, oluşabilecek sorunları dürüstlük ilkemiz gereği sizlerle açık ve anlaşılır şekilde paylaşmaktayız. Bu şekilde sizlerin aldığınız hizmet hakkında fikir sahibi olmanızı sağlıyoruz.

Balıkesir tesisat bakım ve onarım alanında elde ettiğimiz başarılarımızın temelinde müşterilerimizin memnuniyetini önemseyerek hizmet vermemiz yatmaktadır. Hizmetlerimiz arasında tesisat bakım ve onarım işlemleri, doğalgaz tesisatı kurulumu, kalorifer tesisatı kurulumu, su tesisatı kurulumu yer almaktadır. Tesisatınızda meydana gelen bir sorunun ivedilikle çözüme ulaşmasını istiyorsanız bizleri arayarak iletişime geçebilirsiniz. Ekibimiz sizlere en profesyonel şekilde yardımcı olacaktır. Verdiğimiz hizmetlerin tümü yılların tecrübesine sahip ustalarımızın yönlendirmesi ve azimli çalışmalarıyla ortaya konulmaktadır. Has Alev Sıhhi Tesisat olarak tesisata dair her konuda sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR