• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Has Auto Special Service

Adres :

Cumhuriyet Mahallesi Yaprak Sokak No: 15 Söke Sanayi Aydın » Söke

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Müjde

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (543) 664 06 08

Aydın oto servis ve tamirhane alanında uzun yıllar boyunca çalışarak edinmiş olduğu tecrübe ve deneyimler ile profesyonel bir şekilde hizmet veren firmamız Has Auto Special Service birmilyonnokta.com bünyesinde çalışmalarını sürdüren başarılı isimler arasında yer almaktadır.

Firmamız sizin için oto elektrik tamiri hizmeti, oto yağ bakımı hizmeti, yol yardım hizmeti, oto klima bakım hizmeti ve oto mekanik bakım hizmeti gibi daha pek çok hizmeti en iyi şekilde sizlere sunuyoruz.

Hizmetlerimizden yararlanmak ya da bilgi almak için iş yerimizi ziyaret ettiğinizde sizleri en güzel şekilde karşılayarak aklınıza takılan soruları teker teker cevaplıyoruz. Bütçenize uygun makul fiyatlar sunarak ekonomik açıdan da destek oluyoruz.

Alanında uzman ekibimiz ve donanımlı ekipmanlarımız ile sizlere profesyonel bir şekilde hizmet veriyoruz. İşimizi titiz bir şekilde yaparak herhangi bir sorunun yaşanmasına asla mahal vermiyoruz. İşlemlerimiz sonrasında sizlere destek hizmeti de sunuyoruz. Hizmetlerimiz ya da ürünlerimiz ile ilgili bir sorun yaşamanız durumunda her zaman yanınızda olarak sorunu en kısa sürede hallediyoruz.

Oto servis ve tamirhane hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak ve avantajlı tekliflerimizden en iyi şekilde yararlanmak için telefon numaramızdan her zaman bizi arayabilir, WhatsApp hattımıza mesaj atabilir ya da e-posta adresimize mail atabilirsiniz. Değerli vaktinizi çalmadan en kısa süre içinde dönüş sağlayarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı oluyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR