• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Has Bosna Boşnak Börekçisi

Adres :

Mehmet Akif İnan Caddesi No: 86/a Atışalanı Esenler İstanbul İstanbul » Esenler

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Ali Şahin & Şükran Şahin

E-Posta Adresi :

ali3910sahne@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 675 75 39

Whatsapp 2:

0 (539) 675 75 39

Whatsapp 3:

0 (555) 879 10 39

En lezzetli ve güzel börekleri sizler için hazırlayarak bunları sizlere sunmaktayız. Börek ve özellikle Boşnak Böreği konusunda uzman olan ustalarımız ve mutfak personelimiz ile sizlere bu alandaki en lezzetli börekleri hazırlıyoruz. Her gün taze ve bol malzemeli börekleri sizlere sunmaktayız. Özel günleriniz için tepsi börek siparişleriniz alınarak özenle hazırlanmaktadır.

Ülkemizde çok sevilen bir lezzet olan Boşnak böreği aslına uygun bir şekilde bu alanda uzman olan ustalarımız tarafından yapılmaktadır. Her gün doğal ve taze malzemelerin kullanımı ile yapılan bu börek sizlere porsiyon olarak veya tepsi ile sunulmaktadır. Bayramlarda özel olarak alınan siparişleriniz tam zamanında hazırlanarak sizlere sunulmaktadır.

İstanbul pasta ve pastane alanında börek satışı yapan işletmemiz özellikle meşhur Boşnak Böreği konusunda en çok tercih edilen yerlerden birisidir. Tam ağzınıza layık en güzel tatta Boşnak Böreğini her gün taze şekilde hazırlamakta ve sizlerin beğenisine sunmaktayız. Boşnak Böreği yanında Boşnak Mantısında da sizlere en lezzetli şekilde hizmet sunmaktayız. Boşnak Mantısını en kaliteli ve doğal malzemeler ile özel olarak yapıyoruz.

Boşnak Böreği ve Boşnak Mantısı yanında özenle hazırladığımız çiğ börekte her gün taze şekilde yapılarak sizlere sunulmaktadır. Alanında uzman olan ve yıllardır börek yapımında çalışan ustalarımız ve deneyimli mutfak personelimiz ile sizlere börek konusunda en güzel lezzetleri sunmaktadır. Ev ve işyerlerine siparişleriniz de kısa sürede teslim edilmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR