• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hasan Ali Çiftliği

Adres :

Ümitalan Mah. Karadeniz Sok. No: 34 Ada: 108 Parsel: 21 Kestel/bursa Bursa » Kestel

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ferdi Kaya

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ferdi26kaya@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 427 33 71

Whatsapp 2:

0 (538) 258 64 93

Whatsapp 3:

0 (537) 427 33 71

Whatsapp 4:

0 (538) 258 64 93

Hayvancılık ülkemizin en temel geçim kaynaklarından ve zenginliklerinden birisidir. Ülkemizin verimli toprakları son derece uygun olduğu için hayvancılık yüzyıllardır devam etmekte, bu da toplumumuzun beslenme alışkanlıklarının et ve süt ürünleri ağırlıklı olmasına sebep olmaktadır. Fakat son zamanlarda kalite standartları oldukça düşmüş, tüketicilerin kaliteli et ve süt ürünlerine, sağlıklı hayvanlara ulaşması zorlaşmıştır. Bursa Kestel’de faaliyet gösteren Hasan Ali Çiftliği işletmemiz bu eksikliği fark ederek uzun yıllardır çalışmalarına devam etmekte, müşterilerini özlenen kalite ile buluşturmaktadır.

Bursa hayvancılık sektöründe ilk günden bu yana en çok tercih edilen çiftlik konumunda bulunuyor, kendimizi sürekli geliştirmeyi sürdürüyoruz. Etik, ahlaki ve geleneksel değerlerimizden taviz vermeden çağa ayak uyduruyor, sektördeki gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Özellikle teknolojideki gelişmelere kısa sürede adapte olarak sistemimize dâhil ediyor, müşterilerimizin her zaman en modern hizmetler ile buluşmasını sağlıyoruz.

Hizmet verdiğimiz sektör, doğrudan insanla alakalıdır. Hayvanlarımızın ve ürünlerimizin kalitesi insan sağlığını etkilemekte, olumlu veya olumsuz yönleri insan hayatı üzerinde etkili olmaktadır. Bunun bilincinde olarak belirlemiş olduğumuz kalite standartlarımızdan asla taviz vermiyoruz. Hayvanlarımızın en sağlıklı şekilde olmaları için çalışıyor, beslenmelerinden aşılarına, sularından barınmalarına kadar bütün detayları hassasiyetle gözeterek en sağlıklı hayvanlardan en kaliteli et ve süt ürünlerinin alınmasını sağlıyoruz. Kurbanlık alım satımı, süt ve süt ürünleri, adaklı satışı, büyükbaş hayvan satışı ve çok daha fazlasını yerine getiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR