• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hassas Halı Koltuk Yıkama

Adres :

Öveçler Mahallesi Çankaya/ankara Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Alper

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

muratalper1615@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 936 04 30

Whatsapp 2:

0 (551) 119 26 23

Halılarınız birçok kiri ve bakteriyi içlerinde bulundurur. Onları temizlemek için yaptığınız silme işlemleri bu kir ve bakterileri daha derinlere iter ve oluşan nemli yüzey daha fazla bakterinin üremesi için zemin hazırlar. Halılarınızı yıkamak için ise çok fazla su israf etmeniz gerekir, almanız gereken yıkama deterjanları ise maddi külfet oluşturur. Halı yıkamalarınızı uygun yer bulup bireysel gerçekleştirmeniz halinde de nitelikli sonuçlar alamazsınız. Halı yıkama konusunda profesyonel bir firmadan yardım almanız durumunda maddi ve zaman açısından tasarruf sağlar, gereksiz efor sarf etmekten kurtulursunuz.

Firmamız hizmet bünyesinde yorgan yıkama işlemlerini de barındırmaktadır. Yorganlar uyku konforunuzu etkiler ve yüzünüze çok yakın tuttuğunuz yorganlar içlerinde toz, bakteri vb. bulundurmaları halinde sağlığınızı tehlikeye atabilir. Sağlığınızı korumak, uyku konforunuzu arttırmak için firmamızda yorganlarınızı güven ile yıkatabilirisiniz.

Firmamız sizlere koltuk yıkama hizmeti de vermektedir. Koltuklarınızda bulunan kir ve toz tabakalarınızı gidermek için yaptığınız temizlik işlemleri onları daha iç tabakalara iter. Firmamız personelinin adreslerinizde gerçekleştirdiği koltuk yıkama işlemlerinde ise kir ve toz tabakaları koltuklarınız üzerinden vakumlanarak arındırılır. Sizler de nitelikli, detaylı; halı, yorgan, koltuk temizliği almak için firmamız ile irtibata geçin.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR