• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hastek Mühendislik Doğalgaz

Adres :

Merkez: Fevzi Paşa Mah. Fevzi Paşa Cad. No: 35/37 Çerkezköy Tekirdağ -- Şube: Evren Mah. Bağlar Cad. No: 38 Vize Kırklareli Tekirdağ » Çerkezköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Reşat Satım

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (537) 865 17 85

Hastek Mühendislik Doğalgaz firması olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden hizmet vermeye devam eden binlerce firmadan yalnızca biri olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Doğalgaz konutlarda ısıtma, soğutma, sıcak su elde etme ve konutlarda gaz ile çalışan pişirme amacıyla kullanılan ürünlerin çalışmasında kullanılır.

Merkezi ısıtma sistemi olan doğalgaz insan hayatında konutlarda kullanılmaya başlaması çok eski değildir. Bu yüzden günümüzde birçok konut doğalgaz yerine eski tür ısıtma sistemlerini kılmamaktadır. Ancak doğalgaz birçok özelliği sayesinde eski tür ısıtma sistemlerinden öne çıkmaktadır. Bu özellikler; daha çevreci olması sayesinde doğayı korur, taşıma, depolama ve daha bir sürü açıdan size tasarruf sağlamaktadır, doğalgaz ile evinizde sadece bir yerinin değil her yerinin eşit ve ekonomik şekilde ısıtılmasını sağlar, sıcak su açısından konfor sağlar, gaz ocak kullanımında avantaj sağlar ve güvenilir, basit ve pratik bir kullanım da sağlar.

Tekirdağ tesisat bakım ve onarım sektöründe çalışmakta olan Hastek Mühendislik Doğalgaz firması olarak size bu hizmetleri sağlamaktayız. Sağladığımız hizmetler son derece güvenilir ve uzun ömürlüdür. Hizmetlerimizin son kalite de olması ve müşterilerimizin memnun olması için çalıştığı alanda eğitimli, deneyimli ve çalışkan kişiler ile çalışmaktayız. Verdiğimiz hizmetlerinden birisi de su tesisat bakım, onarım ve yapılmasıdır. Yine bu alanda da güvenilir ve uzun ömürlü işler vermekteyiz. Hizmetlerimizden yararlanmamak için bize ulaşmanız yeterlidir. Sonrasında güvenilir ve hızlı bir hizmet ile sorununuz hallolacaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR