• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hayal Cam Balkon

Adres :

Altınevler Mah. 106 Sok. No: 21 Demirciler Sitesi Ankara » Mamak

Sektör :

Yetkili Kişi :

Eyüp Korkut

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

hayalcam60@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 321 57 84

Hayal Cam Balkon, Ankara dekorasyon sektöründe hizmet veren birmilyon.com ailesinin üyelerinden biridir. Bugüne kadar yaptığımız projeler ile çok sayıda müşterimizin hayallerini gerçeğe dönüştürdük. Herkesin hayalindeki dekorasyonu yapabilmek amaçlarımız arasında yer almaktadır. Çünkü işimizi çok seviyoruz ve her proje ile de çok heyecanlanıyoruz. Alanında uzman kadromuz ve ürettiğimiz çözümlerimiz ile sizleri profesyonel bir çalışma ile buluşturmaktayız.

Hizmet yelpazemiz içerisinde cam dekorasyon, alüminyum doğrama, cam balkon, asma tavan sistemleri yer almaktadır. Her birinin dekorasyondaki yeri çok önemlidir. Hem estetik bir görünüş katarken hem de yaşam alanlarının konforunu da arttırmaktadır. Zevkler ve renkler tartışılmaz ancak söz konusu dekorasyon olduğunda ise alana ve ihtiyaca göre de şekillenmektedir. Hem rahat hem de kullanışlı olacak şekilde en iyi çözüm önerilerini sunmaktayız. Her işte tecrübenin yeri tartışılmazdır. Ama dekorasyonda ise çok değerlidir. Yere, özelliklere ve çeşitli parametrelere bağlı olarak yapılacak işlemlerin detayları değişmektedir. Çok titiz ve dikkatli bir şekilde çalışılması gerekmektedir. Yaklaşımımız ve bunun yanında ise ustalarımızın yetenekli ellerinin buluştuğu kaliteli malzemeler ile de her şey birbirini tamamlamış olmaktadır.

Cam balkonda çeşitli modeller sunmaktayız. Tarzınıza ya da alanın büyüklüğüne bağlı olarak rahatlık ile hangi modeli istediğinizi rahatlık ile seçebilirsiniz. PVC kapı pencere, duşakabin, sineklik sistemleri ve daha birçok hizmetimiz hakkında bilgi almak için firmamız ile iletişime geçiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR