• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Haydi Çek Oto Kurtarma

Adres :

Kayseri Merkez Talas İlçesi Kayseri » Talas

Sektör :

Yetkili Kişi :

İbrahim Güllüev

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (542) 146 38 66

Whatsapp 2:

0 (554) 583 62 76

Yol yardım sektöründe, Kayseri’de hizmet veren firmamız Haydi Çek Oto Kurtarma, birmilyonnokta.com üyesi bir firmadır. Araçlar, çeşitli hasar, problem ve kazalardan dolayı yolda kalabilmektedir. İşte böyle ihtiyaç durumlarınızda biz, alanında profesyonel, çözüm odaklı ve tecrübe sahibi ekip arkadaşlarımız ile sizlere hızla ulaşıyoruz. Araçlarınızı dilediğiniz noktaya güvenle teslim ederek, sizlere kaliteli bir hizmet süreci sunuyoruz.

7 gün 24 saat hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Bu nedenle ihtiyacınız olan her saatte bizlere ulaşabilirsiniz. Alanında uzman, çözüm odaklı, dinamik ve deneyim sahibi ekip arkadaşlarımız, bizlere ulaştığınız andan itibaren hızla yola koyulmaktadır. Sizlere ulaştıktan sonra, çekici ile aracınızı güvenle yüklüyor, istediğiniz adrese teslim etmektedir. Bu üstün kaliteli ve hızlı hizmet için, güvenle bizleri tercih edebilirsiniz. Verdiğimiz bu kaliteli hizmete kıyasla fiyatlarımız oldukça ekonomiktir.

Kayseri yol yardım sektöründe hizmet vermekte olan firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Sizlerin memnuniyetini sağlamak, korumak, sizlere güvenilir bir hizmet süreci sunmak temel hedeflerimiz arasında yer almaktadır. İstek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda çalışarak hizmet sağlıyoruz. Misyonumuz, bu sektörde en kaliteli hizmet sürecini sunan firma olarak lider konumda olmayı korumaktır. Profesyonel ve tecrübe sahibi kadromuz, hızlı ve güvenilir hizmetimiz, ekonomik ücretlerimiz için gönül rahatlığıyla bizleri tercih edebilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi öğrenmek, fiyat bilgisi almak ya da yol yardım hizmeti almak için iletişim bilgilerimizden bizleri arayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR