• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hazal Estetik ve Güzellik

Adres :

Kazımkarabekir Mahallesi Dergah Sokak 3 Örtaş Plaza K: 3 ( Lc Waikiki Üstü ) Kocaeli » Darıca

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hazal Nur Araz - Rukiye Korkmaz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (546) 657 65 65

Hazal Estetik ve Güzellik isimli firmamız, güzellik merkezi sektöründe Kocaeli’de hizmet vermekte olup, birmilyonnokta.com ailesinin bir üyesidir. Güzellik merkezinde alacağınız hizmetlerin, kaliteli, güvenilir ve hijyenik uygulamalar olması önemlidir. Bu nedenle, kendini ispat etmiş, iddialı firmalardan hizmet almak doğru bir tercihtir. Biz, alanında profesyonel, tecrübe sahibi ve seçkin kişilerden oluşan ekibimiz ile, siz değerli müşterilerimiz için kaliteli hizmetler sunmaktayız.

Dudak renklendirme uygulaması, gözenek sıkılaştırma işlemleri, kalıcı eyeliner uygulaması, et beni alımı, iğneli epilasyon işlemi, cilt bakımı uygulaması, lazer epilasyon, cilt leke bakımı, microblading kaş tasarımı, g5 masajı uygulaması ve kirpik lifting işlemleri gibi uygulamalar sunarak hizmet veriyoruz. Tüm bu hizmetleri, alanında uzman ekibimizle sağlıyoruz. Uygulamalarımız güncel ve kalitelidir. Bu nedenle gönül rahatlığı içinde uygulamalarımızı tercih edebilirsiniz.

Güzellik merkezimizin hijyen seviyesini korumak adına düzenli periyotlarla temizliğini sağlıyoruz. Her müşterimizin ardından, kullandığımız bütün ekipmanların dezenfeksiyonunu sağlıyoruz. Sizlerin sağlığını önemsiyoruz.

Kocaeli güzellik merkezi sektöründe hizmet vermekte olan firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Sizlerin memnuniyetini sağlamak, bu sektördeki en kaliteli ve güncel işlemleri size sunmak temel hedeflerimizdir. Alanında uzman ve deneyimli kadromuz, hijyenik güzellik merkezimiz, samimi ortamımız, ekonomik ücretlerimiz ve üstün kalitede güncel uygulamalarımız için güvenle bizleri tercih edebilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi öğrenmek, fiyat bilgisi almak ya da hızlıca randevu oluşturmak için bizlere iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR