• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Haznedaroğlu Kalorifer Sistemleri Konya

Adres :

Fevzi Çakmak Mahallesi 10461 Sok. No-11 Konya » Karatay

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ferkan Mendi

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@haznedaroglugrup.com

Whatsapp 1:

0 (532) 474 59 74

Whatsapp 2:

0 (532) 474 59 74

Whatsapp 3:

0 (505) 097 13 42
Haznedaroğlu Kalorifer Sistemleri Konya olarak çumra elektrikli kombi, kulu elektrikli kombi, akşehir elektrikli kombi, cihanbeyli elektrikli kombi, sarayönü elektrikli kombi, ereğli elektrikli kombi, karapınar elektrikli kombi, beyşehir elektrikli kombi, ılgın elektrikli kombi, kadınhanı elektrikli kombi, ismil elektrikli kombi, hotamış elektrikli kombi, yarma elektrikli kombi bu alanda kurulum,montaj,tamir ve servis alanında hizmete devam etmekteyiz.

Hizmet sunumunda kullanılan yeni sistemler ile kaliteyi artırmayı ve nitelikli bir hizmet ortaya koymayı hedefleyen firmamız, ekip ruhuyla hareket eden deneyimli personel eliyle bu hedefe ulaşmış bulunmaktadır. Elektrikli Kombi sektöründe daha fazla müşteriye ulaşarak güçlü bir yapı olma hedefiyle yola çıkan firmamıza bu yolda eşlik eden kavramlar arasında etik, kalite, eğitim, müşteri odaklılık, hızlı çözüm, yeniliğe açık olmak ilk sıralarda yer almaktadır.

Haznedaroğlu Kalorifer Sistemleri sektöründe müşteriye en uygun fiyatlı hizmeti kaliteden ödün vermeden ulaştırma misyonuyla hareket eden firmamız için bu amaca hizmet eden çeşitli analiz çalışmaları oldukça önemlidir. Hizmet üretiminde kaynak kullanımı ve bütçe hesaplamalarından personel seçimine tüm aşamalar stratejik bir şekilde planlanıp uygulanarak en uygun fiyatlı çözümlere ulaşılmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR