• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Healthy Body Sağlıklı Yaşam Merkezi

Adres :

Yalı Mahallesi 6523sokak No: 32/a Karşıyaka/mavişehir İzmir » Karşıyaka

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ateş Altıntaş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

healthybody.mavisehir@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 699 42 30

İzmir danışmanlık sektöründe sizlere verdiğimiz hizmet sayesinde artık daha sağlıklı bir yaşam süreceksiniz. Günümüzde sıklıkla görülen kilo verememe ya da kilo alamama sorunları ve bu sorunlarla birlikte gelen sağlık problemleri yaşanmaktadır. Healthy Body Sağlıklı Yaşam Merkezi ailesi olarak sizlere bu gibi sorunlarla mücadele ederken destek veriyoruz. Vermiş olduğumuz destek sayesinde kendinizde gerçekleşen değişimleri rahatlıkla fark edeceksiniz ve sağlığınıza kavuştuğunuza inanacaksınız. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek. Devamında ise uzman ekibimizin yol göstermesiyle sağlıklı bir hayata adım adım ilerleyeceksiniz.

Kilo alıyorsunuz ve vermekte zorluk mu çekiyorsunuz? Fazla kilolarınızdan kaynaklı bel ve eklem ağrılarınız mı başladı? Kullandığınız ilaçların faydasını göremiyor musunuz? O halde daha fazla vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçmelisiniz. Profesyonel ekibimizin desteği sayesinde artık yeni bir hayata merhaba diyebilirsiniz. Fazla kilolarınızdan kurtularak devamında gelen sağlık problemlerinden de kurtulabilirsiniz. 7/24 bizimle iletişime geçerek aklınızdaki sorulara cevap bulabilirsiniz. Alanında uzman diyetisyenimiz ve fizik tedavi uzmanımızla ihtiyacınız ve isteğiniz doğrultusunda sizlere en iyi danışmanlık hizmetini veriyoruz.

Hizmet verdiğimiz alanda gerçekleşen değişimleri yakından takip ediyoruz. Bu değişimler doğrultusunda verdiğimiz hizmetleri geliştiriyoruz ve değerli danışanlarımıza en iyi hizmeti vermek için çabalıyoruz. İşimizi severek ve ilgiyle yapıyoruz. İnsanların hayatında güzel değişimler yapmak ve o insanlara daha sağlıklı bir yaşam sunmak bizi mutlu ediyor. Sizleri de mutlu görmek istiyoruz ve sağlıklı bir yaşam için çalışıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR