• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Heets İqos Smok Nord Ana Bayi

Adres :

Osmanağa Mahallesi Başçavuş Sokak Kadıköy Palas İş Hanı No: 6/10 Kadıköy/istanbul İstanbul » Kadıköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

umutbergin1244@icloud.com

Whatsapp 1:

0 (506) 024 47 08

Whatsapp 2:

0 (506) 024 47 08

Elektronik sigara, sigara kullanıcıların alternatif olarak tercih ettikleri bir üründür ve her geçen gün elektronik sigara kullanıcılarının sayısı büyük bir hızla artmaktadır. Pek çok markanın mevcut olduğu bu sektörde sağlıklı ve güvenilir tercihte bulunmak aynı zamanda elektronik sigaran alacağınız tadı ve lezzeti arttıracaktır. Bu bakımdan bir dünya markası olan Iqos ülkemizde de büyük bir kullanıcı kitlesine sahiptir. İstanbul Kadıköy’de bulunan Heets İqos Smok Nord Ana Bayi işletmemiz İgos’un ana bayiliğini yaparak markanın ürünlerini tüketicilere ulaştırmakta, kalitenin ve güvenin adresi olmaktadır. İşletmemiz uzun yıllardır bu alanda tecrübe sahibi olmakla birlikte yüzlerce müşteriye ulaşmış, her geçen gün de hitap ettiği kitleyi genişletmektedir.

İstanbul alışveriş sektörünün öncü ve örnek işletmelerinden birisi olan bayimiz elektronik sigaraya dair bütün gereksinimlerinize cevap verecek nitelikte olup, yola çıktığı ilk günden itibaren yoğun ilgi görmüştür. İlk günden itibaren bölgenin en çok tercih edilen elektronik sigara satıcısı haline gelmiş olsak da bu alanda başarılarımızı kesinlikle yeterli görmüyor, hep daha iyisini ve daha kalitelisini sizlerle buluşturmaya çalışıyoruz.

Firma olarak sürekli gelişen ve zenginleşen sektörde müşterilerimize ayrıcalık tanıyor, piyasada eşi benzeri bulunmayan bir ürün konsepti sunuyoruz. Markanın en yeni ve en çok tercih edilen modelleri dahil bütün elektronik sigara serilerini stoklarımızda bulunduruyor, satışını yaptığımız gibi marka ve modeli fark etmeksizin tamirini de yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR