• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hekimler Bitkisel Ürünler

Adres :

Şehit Hakan Işık Sokak No: 2 Derince / Kocaeli Kocaeli » Derince

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüseyin Özer

E-Posta Adresi :

ozerhuseyin5454@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 440 97 85

Doğadan gelen güzellikler saymakla bitmezken sizlere sadece özet geçiyoruz. Hekimler Bitkisel Ürünler olarak sizlere doğadan topladığımız güzelliği ve sağlığı sunuyoruz. Yıllardır özenle ve dikkatle gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızla bugüne kadar pek çok insanın hayatına sağlık kazandırdık. Çalışmalarımızda kalitemizden ödün vermeyerek bugünden sonra da insanların hayatına güzellik katmaya devam edeceğiz. Vermiş olduğumuz bu hizmetle Kocaeli alışveriş sektöründe sizlerin isteklerine ve ihtiyaçlarına doğal, kaliteli, güvenilir ve sağlıklı ürünlerimizle cevap bulacağız.

Bitki çaylarımız, organik yağlarımız, bitkisel sabunlarımız, bitkisel kremlerimiz ve bitkisel şampuanlarımızla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hizmetinize sunduğumuz bu ürünlerimiz alanında uzman kişiler tarafından özenle hazırlanmaktadır. Ayrıca ürünlerimiz gerekli izin ve belgeleri almış olup tüm kalitesiyle mağazamızda yerini almaktadır. Kilo vermek, sağlığınızı korumak, daha temiz bir cilde sahip olmak, sağlıklı saçlara sahip olmak, vücudunuzu bazı rahatsızlıklardan korumak için mağazamızda bulunan ürünlerimizden ihtiyacınıza uygun olanı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Eksiksiz olarak özenle ve dikkatle hazırlanan bu ürünlerimiz sizlere daha sağlıklı bir yaşam sunmak için mağazamızda yerini alıyor. Değerli müşterilerimizin bugüne kadar beğenerek tercih ettiği bu ürünlerimizden sizler de istediğiniz ürünü tercih edebilirsiniz. Sizlere her zaman en iyi hizmeti sunmak adına kendimizi ve ürünlerimizi geliştirmeye devam edeceğiz. Güler yüzlü, samimi, dürüst, güvenilir, işine ve çevresine karşı saygısını koruyan, müşteri memnuniyetini ve sağlığını ön planda tutan ekibimizle her zaman hizmetinizdeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR