• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Helvacı Yakub Efendi Sakarya

Adres :

Semerciler Mahallesi Çark Caddesi Çınar Sokak No: 1 ( Atatürk Lisesi Çaprazı ) Sakarya » Adapazarı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cihad Akpak

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (545) 454 34 54

Whatsapp 2:

0 (545) 425 62 50

Helvacı Yakub Efendi Sakarya isimli firmamız birmilyonnokta.com sitesinin üyesidir. Sakarya pasta ve pastane sektöründe hizmet veren firmamız kendi sektöründe meşhur olmuş isimlerdendir. Kurulduğu günden beri aynı heyecan ve mutlulukla, siz müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. İşletmemiz siz müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutar.

Orta Doğu ve Balkan ülkelerinden günümüze uzanan bir lezzet olan irmik helvası müşterilerimiz tarafından çok sevilerek tüketilmektedir. Eşsiz helva lezzetini daha da lezzetli yapan şey tabii ki dondurmadır. Siz de bizi tercih ederek vazgeçilmez ikili olan dondurmalı helvamızı denemelisiniz. Helvanın lezzetini arttırabilecek antep fıstığı, fındık parçaları, damla çikolata parçaları gibi diğer ürünler de müşterilerimiz tarafından sık sık tercih edilmektedir.

Eşsiz helvalarımızı gelip salonumuzda tadabilirsiniz. Müşterilerinin memnuniyetini çok önemseyen bir firma olarak eve servisimizde mevcuttur. Ev ve iş yerlerinize sipariş ederek afiyetle helvalarınızı tüketebilirsiniz. Sipariş oluşturmak için oluşturacağınız adımlar oldukça basittir. Tek yapmanız gereken iletişim adreslerimizden bize ulaşıp siparişinizi vermek. Koordine çalışan ekibimiz sayesinde en hızlı şekilde siparişiniz elinize ulaşacaktır.

Geniş porsiyon çeşitlerimiz ve uygun fiyat listemizle her bütçeye hitap eden işletmemiz, maddi açıdan sizi zorlamaz. Kalite performans değerlendirmesi olarak oldukça uygun bir fiyatlandırmaya sahibiz. Siz müşterilerimizde, bize destek olmak isterseniz bizi tercih edebilirsiniz. Sizin memnuniyetinizi her zaman düşünen bir firma olarak, en kaliteli yemek deneyimini size yaşatmak için çalışıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR