• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Helvacıoğlu Harita Mühendislik

Adres :

Hacı İlyas Mahallesi Ulusal Egemenlik Caddesi No: 30/1 Muğla » Milas

Sektör :

Yetkili Kişi :

Turgut Yaşar Helvacıoğlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (538) 718 00 56

Helvacıoğlu Harita Mühendislik Muğla’da hizmet sektöründe faaliyet göstermektedir ve www.birmilyonnokta.com üyesidir. Kadastro ve imar çalışmalarında yer alarak destek veren, kentsel ve kırsal alan düzenlemeleri için gerekli çalışmaları yapan harita mühendislik firmaları aynı zamanda sanal ortamda ve mobil cihazlarda kullanılabilen haritalar tasarlamaktadırlar. Arazi sahiplik kayıtları oluşturmasında ve yüzey şekillerini belirlemek adına teknik ve matematiksel çalışmalar harita mühendisleri tarafından yapılmaktadır. Geleceğin mimarisi sloganıyla çıktığımız bu yolda, Helvacıoğlu Harita Mühendislik firması kapsamında deneyimli ve işinde uzman ekibimizle sektörde ve aldığımız projelerde başarıyla hizmet veriyoruz.

Muğla hizmet alanında faaliyette olduğumuz firmamızda pek çok uygulama gerçekleştiriyoruz. Mühendislik firmamızda hali hazırda harita yapımından parsel ölçümüne kadar pek çok uygulamayla hizmet veriyoruz. Ayrıca, imar planlarının uygulanması sırasında mal sahipleri tarafından kamuya terk edilme işlemi olan yola terk işlemleri ve birbirine bitişik birden çok parselin bir parsel haline dönüştürülmesi olan tevhid birleştirme işlemi hizmetlerini de firmamız bünyesinde sağlıyoruz. İhtiyaç duyulan hizmetin zamanında ve teknik hassasiyetle teslim edilmesini gerektiğini bilerek %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor, müşterilerimizle karşılıklı memnuniyet sağlıyoruz. Hali hazırda harita yapımı uygulamamızla yer yüzü topografyasını ve insan yapı olan her türlü objenin yönetmelikler hükmünde ölçerek ve mevcut durumu kağıda döküyoruz.

Teknoloji takibini iş proseslerinden biri olarak belirliyor, teknolojiyi takip ederek güncel ekipman ve materyalleri kullanıyoruz. Profesyonel iş ahlakını benimseyen yapımızla, sektörümüzde ihtiyaç duyulan tüm konularında hizmet sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR