• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Helvacıoğlu Süt Ürünleri

Adres :

Umurbey Mah. Sanayi Sitesi 20. Sok. No: 61 İzmir » Ödemiş

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kenan Aksoy

E-Posta Adresi :

kenans74@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 780 41 68

Helvacıoğlu Süt ürünleri ailesi olarak pek çok önemli işletmeyi içerisinde barındıran www.birmilyonnokta.com sitesinin bir üyesi olmaktayız. Sağlıklı bir hayat sürdürebilmek için düzenli ve doğal beslenmek büyük rol oynamaktadır. Hangi öğün olursa olsun olabildiğince doğa ve taze ürünler tüketebilmek sağlık açısından son derece önemli bir husus olmaktadır. Pek çok öğün güzeldir elbette ama içlerinden en güzeli çoğu kişi için şüphesiz kahvaltılar olmaktadır. Eşsiz peynir ve diğer süt ürünlerinin olduğu enfes bir kahvaltı haftanın tüm yorgunluğunu alabilmektedir. Özellikle de sağlıklı ürünler tükettiğiniz zaman…

Bizler de siz değerli müşterilerimizin kahvaltılarınızda tükettiğiniz süt ürünlerine tamamen doğal ve en sağlıklı bir şekilde ulaşabilmeniz için İzmir alışveriş sektörü içerisinde yerimizi aldık. İzmir’in Ödemiş ilçesinde bulunan Helvacıoğlu Süt Ürünleri işletmemizde lor peyniri, tulum peyniri, kaşar peyniri vs olmak üzere aklınıza gelebilecek hemen hemen tüm peynir çeşitlerini sizlere sunabilmek için sizlerin hizmetinizdeyiz.

Hijyen konusunda en ufak bir ihmale bile göz yumulmayan işletmemizde her bir alanımız özenle temizlenmektedir. Ayrıca tüm bunların yanında ürünlerimizi en taze şekilde sizlere sunmaya özen gösteriyor ve tam saklama koşullarına uygun bir şekilde sizlere sunuyoruz. Deneyimli, işini severek ve titizlik içerisinde yapan, her zaman memnun müşteri düşüncesi içerisinde hizmet veren çalışma ekibimiz ile siz değerli müşterilerimizi işletmemizde ağırlamaktan dolayı son derece mutluluk duyacağımızı şimdiden belirtmek isteriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR