• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hep Koltuk Yıkama

Adres :

- Karabük » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Özhan Öztürk - Cemile Öztürk

E-Posta Adresi :

cemile.k.o@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 504 96 49

Whatsapp 2:

0 (554) 946 80 10

Evlerin olmazsa olmazı koltuklar bir süre sonra kirlenmeye başlar. Evinizde rahat etmeniz ve dinlenmeniz için koltuk kullanırsınız. Kullandığınız koltuklar bir süre sonra kirlenmeye başlar. Her ne kadar koltuk üzerinde örtü kullansanız ve önlem alsanız da koltuk kılıflarının rengi solacak, kirli bir görüntü oluşacaktır. Bunun sebebi ise koltuk üzerindeki lekeler, hava yoluyla tozların ve kirin koltuğa yapışmasıdır. Bu gibi durumlarda koltukların detaylı olarak temizlenmesi gerekir. Koltuk temizliği sadece koltukların kötü görünmemesi için yapılmamalıdır. İnsanlar sağlıklı bir yaşam için de koltuk temizliğine önem vermelidir. Ev halkıyla birlikte misafirler de o koltukları kullanacaktır. Dışarıdan gelen hava koltuklarda mikroorganizmaların yerleşmesine neden olabilir. Aynı zamanda koltuk üzerindeki lekeler de bir süre sonra sağlığı etkileyecek boyuta gelebilir.

Koltuk temizliğinin farklı yöntemleri vardır. Evde koltuk temizliği yapmak mümkündür. Fakat evde yapılan koltuk temizliği çoğu zaman başarılı olmamaktadır. Yanlış kimyasal kullanımı, yanlış temizleme yöntemi nedeniyle koltuk renginde değişiklik, koltuk kumaşında zedelenme, koltuk üzerindeki lekelerde yayılma olabilir. Eğer kullandığınız koltuğa zarar gelmesini istemiyorsanız ve koltuğun tam anlamıyla temizlenmesini istiyorsanız Hep Koltuk Yıkama ile anlaşabilirsiniz.

Hep Koltuk Yıkama ailesi olarak kullandığımız özel makine ve cihazlarla Karabük temizlik sektöründe hizmet vermekteyiz. Çalışkan ve azimli ekibimizle işimizi severek yapıyoruz. Değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda profesyonel koltuk temizliği yapıyoruz. Sizler de firmamızı güvenle tercih edebilir, vermiş olduğumuz hizmetten faydalanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR