• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hera Kuaför

Adres :

Mebusevleri Mah. Turgut Reis Cad. No: 16/a Tandoğan Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Berhun Kahraman

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (533) 504 49 87

Ankara’da hizmet vermekte olan firmamız Hera Kuaför birmilyonnokta.com üyesidir. Firmamız Ankara kuaför firmaları arasında kendisini başarılı hizmetleri ile kanıtlamıştır. Firmamız hem saç tasarımı hem de kişisel bakım konularında müşterilerimize hizmet vermektedir. Saçları kapalı olan müşterilerimize için türban tasarımı, tesettür gelin başı hizmetleri de vermektedir. Bunlar dışında kalıcı makyaj, protez tırnak, ombre, gelin başı ve saç şekil ve renklendirme konularında başarılı hizmetlerimiz müşterilerimiz tarafından çok ilgi görmektedir.

Merkezimizde temizlik çok önem verdiğimiz konuların başında gelir. Tüm bekleme salonlarımız ve uygulama odalarımız sık sık temizlenmekte ve dezenfekte edilmektedir. Kullandığımız malzemeler tek kullanımlık ya da her müşteri öncesi sonrası temizlenen malzemelerdir.

Saç şeklinizi, modeliniz, renginizi değiştirmek istediğinizde ekip arkadaşlarımız sizlere en yakışacak model ve renkleri size sunarlar. Saçlarınız için kullandığımız tüm boya, krem ve diğer ürünlerde en kaliteli olanları tedarik ederiz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız sayesinde tüm müşterilerimiz devamlı müşterilerimiz olmuştur. Ekip arkadaşlarımızın tamamı eğitimli, deneyimli ve sektöre emek vermiş her biri alanında uzman kişilerdir.

Firmamız Çankaya ilçesinde hizmet vermektedir. Uygun fiyat politikası ile çalışmalarına devam eden firmamıza müşterilerimiz yoğun ilgi göstermektedir. Sizler de irtibat numaralarımızdan randevu alarak firmamızı ziyaret edebilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Birbirinden güzel saç modelleri, kalıcı makyaj, protez tırnak uygulamamız ile özel günlerinizde dikkatleri üzerinize çekmek istiyorsanız sizleri merkezimize bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR