• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Herbalife İyi Yaşam Merkezi

Adres :

Fevzi Çakmak Mah. Cumhuriyet Cad. H39 Yalova » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nuriye Keklik

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (533) 334 19 41

Herbalife İyi Yaşam Merkezi olarak faaliyet gösteren, sağlığın önemini daha da iyi benimsetmek adına büyük adımlar atan birmilyonnokta.com üyesi firmamız hizmetinizdedir. Sağlıklı ve dinç bir yaşamın gerekleri arasında olan beslemeye dikkat etmenin önemini kavratmak adına yürüttüğümüz çalışmalar sonuç verince büyük sevinç ve mutluluk yaşamaktayız. Daha da geniş kitlelere ulaşmak bizim ve bu alışkanlığı büyütmek adına sizin için çok önemli olmaya devam edecek. Her gün tüketmemiz gereken besin değerlerini daha da profesyonel ve hesaplı bir şekilde tüketip yaşamayı öğreteceğiz.

Bu alanda ki öncü yürüyüşümüz Yalova danışmanlık firması olarak ses getirmeye devam ediyor. Gün geçtikçe sağlığın önemi daha da artıyor. İnsanlar doğal besinlere yönelmeye başlıyor ve bunu daha istikrarlı bir şekilde yapmaya başlıyor. Doğru olanın da tam olarak bu olduğu kuşku götürmez bir gerçek. Fiziksel kuvvetimizi sağlamak bir yana, beynimizi de tetikleyen besinler her zaman değerini koruyor. Çünkü fiziğimiz kadar beynimiz de, düşünme gücümüz de yediklerimizden direkt olarak etkilenebiliyor.

Küçüklükten büyüklük dönemlerine kadar alışkanlık haline getirmemiz gereken bu yaşam stilinin faydasını her an ve her saniye göreceksiniz. Yaşlılık dönemlerin de ise daha fazla önem kazandığını fark edeceksiniz. Satışını gerçekleştirdiğimiz gıda takviye ürünleriyle de yanınızda olmaya devam ediyor ve en büyük destekçiniz olmak adına efor sarf etmeyi sürdürüyoruz. Kaliteli yaşamın yolu her zaman sağlıklı olmaktan geçiyor.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR