• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hicret Yapı ( İstanbul Yapı Dekorasyon İşleri)

Adres :

Kocaeli Gebze Kocaeli » Gebze

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muharrem Kabadayıoğulları

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

muharrem1984yusuf@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 207 83 26

Dekorasyon, yaşam alanlarına ve çalışma ortamlarına yapılan sihirli bir dokunuştur. Bu dokunuşlar sayesinde yapılar adeta biz tarz kazanır, bir kimliğe bürünür. Zaman zaman yapılan dekorasyon uygulamaları sayesinde yapılar çok daha kullanışlı, daha modern ve daha konforlu bir hal alır. Bunun için tek ihtiyacınız zevkli tasarımlara sahip, profesyonel uygulamalar yapan bir dekorasyon işletmesidir. Kocaeli Gebze’de faaliyet gösteren Hicret Yapı Dekorasyon firmamız tam da bunu yapıyor. Uzun yılların bilgi birikimi ve deneyimini yeteneklerimizle birleştiriyor, her defasında beklentilerin de üzerinde çözümler üretmeyi başarıyoruz.

İstanbul Yapı Dekorasyonalanında kurulduğumuz ilk günden itibaren yoğun ilgi gören firmamız, her uygulamasında bir tık daha yukarı çıkmayı başarmış, bu yüzden de kısa sürede bölgenin en çok tercih edilen dekorasyon firması haline gelmiştir. Fakat sahip olduğumuz başarıları kendimiz için kesinlikle yeterli görmüyor, hep daha iyisin yapabilmek için aralıksız çalışıyoruz.

Firma olarak müşterilerimizi en büyük ortağımız görüyor, onların ihtiyaçlarını ve taleplerini en iyi şekilde tespit edip en doğru çözümleri üretebilmek adına hummalı çalışmalara imza atıyoruz. Memnuniyet düzeyini en üst seviyede tutabilmek için çaba sarf ediyoruz. Yenilikçi yapımız ile sektör içindeki en son modayı, en yeni uygulama yöntemleri ve ürün gruplarını yakından takip ediyor, oldukça kısa sürede hayata geçiriyoruz. Fayans, seramik, doğal taş, izolasyon, şap, boya, alçı sıva, kara sıva, tadilat işlerini itina ile yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR