• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hijyenik Koltuk Yıkama

Adres :

Etimeskut/ankara Ankara » Etimesgut

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kamil Yılmaz - Berkan Beşiktepe

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

kamilyilmaz1979@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 453 59 08

Whatsapp 2:

0 (554) 379 95 51
Hijyenik Koltuk Yıkama olarak;ankara etimesgut koltuk yıkama firmaları,ankara etimesgut yerinde koltuk yıkama,ankara etimesgut oto koltuk yıkama,ankara etimesgut uygun fiyata koltuk yıkama,ankara etimesgut koltuk yıkama işlemleri,ankara etimesgut temiz koltuk yıkama,ankara etimesgut antibakteriyel koltuk yıkama,ankara etimesgut en iyi koltuk yıkama firmaları,ankara etimesgut profesyonel koltuk yıkama,ankara etimesgut buharlı koltuk yıkama firmaları,ankara etimesgut buharlı koltuk yıkama fiyatları, vb alanda hizmet vermekteyiz.
Bizim en büyük gücümüz sizlersiniz. Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için çalışmaya devam ediyoruz.
BİZİM İŞİMİZ SADECE KOLTUK YIKAMAKTIR.
Müşterilerimize en iyi olanı verebilmek için hiç bir fedakarlıktan kaçınmıyoruz. Koltuk yıkama servislerimiz haftanın 7 günü 24 saat esasına göre hizmet vermektedir. Gündüz faal olan işletmelere geceleri extra bir ücret yansıtmadan geceleride hizmet vermekteyiz.
Evlerde bulunan her türlü koltuk, yatak, sandalye ve halıları titizlikle temizliyoruz. İşyerlerindeki ofis sandalyeleri, koltuklar, duvardan duvara halılar vb. gibi tüm materyallerin temizliğini yapıyoruz.
En uygun fiyatlarımızla en kaliteli hizmeti bizden alıcağınıza şüpheniz olmasın. En büyük hedeflerimizden biride budur. Biz müşterilerimize fiyat sunarken pazarlık payı ile sunmayız. En uygun fiyatı tek seferde veririz. Verdiğimiz hizmetlerden memnun kalmadığınız taktirde hiç bir şekilde ücret talebinde bulunmayız. Tüm hizmetlerimizi Yeşil koltuk yıkama garantisi altında yaparız.
Müşterilerimize daha yakın olabilmek adına çalışmalarımız devam edicektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR