• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hilal Mobilya Konya Ereğli

Adres :

Yeni Sanayi Sitesi Doğan Sokak No: 5 Ereğli Konya Konya » Ereğli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ömer Atmaca

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (542) 843 42 77

Farklı ve geniş ürün yelpazesiyle yıllardan beri siz müşterilerimize hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.Mobilya ve dekorasyonsektöründe öncü firma olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Müşterilerimizin istemiş olduğu renk ve desenleri oduna işlemekte istenilen şekilleri vermekteyiz. İşinin ehli ustalarımız aynı şekilde işine hâkim destek personelimizle hayal ettiğiniz projeleri çıkarmakta ve çıkarılan projeleri belirlenen sürede istenmiş olunan ürüne dönüştürmekteyiz.

Ev ya da iş yeri veya herhangi bir yaşam alanı dekorasyon, aksesuar ve mobilya imalat ve montaj hizmetleriyle müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Sizlerin belirlemiş olduğu malzemeden belirlemiş olduğu ürünü hazırlanmakta ve beğeninize sunmaktayız. Çalışan personelimizin işlerine olan saygı ve sevgilerinden ötürü öz veriyle yapılan işlerden tam anlamıyla verim alınmakta, %100 başarı sağlanmaktadır. Belirtilen çalışmalar sonucunda çıkan işlerden müşterilerimiz son derecede memnun kalmakta ve her platformda memnuniyetlerini belirtmektedirler. Müşterilerimizin memnuniyeti de çalışma azmimizi artırmakta farklı ve kaliteli ürün ortaya çıkarma isteğimizi perçinlemektedir.

Bizler uzun süredir sektörde yer almanın vermiş olduğu tecrübeyle sürekli yenilikleri takip etmekte ve anında uyum sürecini yönetmekteyiz. Bununla beraber belli koreografi içerisinde ürün yelpazesi yenilenmekte geliştirilmektedir. Müşterilerimize bu özen hissettirilmektedir. Ayrıca üretilen her ürünün her müşterimize özel üretilmekte olduğu hissi verilmekte aynı hassasiyetle ürün imalatı gerçekleştirilmektedir. İstenilen ürüne en uygun malzeme seçimi yapılmakta, üretime geçilmeden mutlaka müşteri onayı alınmaktadır. Ücret konusunda en uygun fiyat ve farklı ödeme seçenekleriyle de müşterilerimize hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR