• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hira Home

Adres :

Yeni Emek Mah Aliya İzzet Begowic Cad No 85/d Antalya Kepez Antalya » Kepez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Faruk Kuru - Recep Uyan

E-Posta Adresi :

hirahomeantalya@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 678 99 07
Mobilyalar işlevsellikleri, estetikleri ve kaliteleriyle bütün yaşam alanlarının, çalışma ortamlarının ve diğer hayatın her noktasının vazgeçilmezidir. Yüzyıllardır insanlığın en temel yoldaşları ve kullanım ürünleri olan mobilyalar çağın imkanları doğrultusunda tasarlamakta, üretilip hayata geçirilmektedir. Antalya Kepez’de faaliyet gösteren Hira Home firmamız ile bizler de günümüz imkanlarını tasarladığımız mobilyalarımızla buluşturuyor, siz değerli müşterilerimizin hayatına sihirli bir dokunuş yağmak için çaba sarf ediyoruz. Modern, estetik ve kişiye özel mekân konseptleri oluşturmak için çıktığımız yolda yıllardır başarılı işlere imza atıyor ve Kepez’in en çok tercih edilen mobilya dekorasyon firması konumunda bulunuyoruz.
Antalya mobilya sektörünün öncü firmalarından birisi olarak bizler önceliği müşteri memnuniyetine vererek koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket ediyoruz. Sizlerin ihtiyaçlarınızı tespit ediyor, gerekli çözümlerin nasıl ve ne zaman yapılması gerektiğine dair planlamalar yapıyoruz. Her seferinde beklentilerinizin üzerinde başarılar elde etmeyi başarıyoruz.
Hira Home olarak bizler hayallerinizi sınırlamamanızı sağlıyor, A kalite ile tanışarak hayallerinizin hayata geçirilmesi hali içerisinde bir yaşam sürmenize yardımcı oluyoruz. Kişiye özen, mekâna özel mutfak, banyo, mobilya tasarımları yapıyoruz. Bu sayede tarzını, kişiliğini ve zevkini yaşam alanlarına yansıtmak isteyenlerin yardımcısı oluyoruz. Uzun yıllar hiçbir deformasyona uğramadan ilk günkü formunda kalabilecek çözümler geliştiriyor, birinci sınıf malzeme ve işçiliği aynı anda sunuyoruz. Aynı zamanda her dokunuşumuzun mekanlarınızı daha da estetik yapmasını sağlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR