• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hira Şal İç Giyim Dünyası

Adres :

Şeyh Şamil Mahallesi Kapı Sokak No: 1/e Selçuklu Konya Konya » Selçuklu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Meral Uzun

E-Posta Adresi :

hirasalicgiyim@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 663 00 55

Tekstil giyim ürünleri yediden yetmişe herkesin en temel ihtiyaçlarıdır. Yerine ve zamanına göre onlarca giyim modeli olup modaya göre de tekstil giyim ürünleri sürekli değişmektedir. Giyim, kişinin kimliğini, prestijini, stilini ortaya çıkardığı için kıyafet seçiminde son derece özverili olunmalı, birçok detaya dikkat edilmelidir. Çünkü kıyafetler sadece cildinizi sarmakla kalmaz sağlığınız, şıklığınızı, yaşam kalitenizi de doğrudan etkiler. Bu yüzden kaliteden ödün vermemeli, seçici davranarak tarzınızı yansıtan, kaliteli ve güzel kıyafetlere sahip olmalısınız. Konya Selçuklu’da hizmet veren Hira Şal İç Giyim Dünyası mağazamızla bizler uzun yıllardır bu alanda faaliyet gösteriyor, en şık ve en güzel tekstil ürünlerini sizlerle buluşturuyoruz.

Konya giyim sektörünün öncü ve örnek firmalarından birisi olarak yola çıktığımız ilk günden bu yana ülkemizin en çok tercih edilen, en kaliteli markalar olarak öne çıkmış firmalarıyla çalışıyoruz. Markaların en yeni ve en çok tercih edilen ürün gruplarını stoklarımıza taşıyoruz. Çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olsak da her geçen gün stoklarımızı daha da genişletiyor, en trend tekstil ürünlerini bünyemizde barındırıyoruz.

Hira Şal İç Giyim Dünyası olarak alanında yetişmiş, tecrübeli, işini severek yapan bir kadroyla birlikte çalışıyoruz. Kendini sürekli geliştiren uzman kadromuz müşteri memnuniyetini %100 oranında tutmak için çalışıyoruz. Erkek pijama modelleri, ipek şal modelleri, çocuk pijama modelleri ve çok daha fazlasını tercihe sunuyor.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR