• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

H&o Berber’s Shop

Adres :

İbrahimpaşa Mahallesi İbrahimpaşa Caddesi Karnur Apart. No: 5/5 Osmangazi/bursa Bursa » Osmangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Osman Gündoğdu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

osmangundogdu16@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 207 16 42

Whatsapp 2:

0 (542) 207 16 42

Whatsapp 3:

0 (536) 219 81 83

Erkek saç tasarımı ve sakal tasarımı ile bunların bakımını profesyonel bir şekilde yapan firmamız deneyimli ekibi ile sizlere oldukça başarılı hizmetler sunmaktadır. İstediğiniz saç ve sakal tasarımını profesyonel bir şekilde yapmakta olan firmamız saç ve sakal bakımınızda da özel ürünler ile bunları en iyi şekilde yapabilmektedir.

Erkekler için günümüzün en güzel saç stillerini sorunsuz olarak büyük başarı ile uygulayan ekibimiz saç renginin değiştirilmesi ve açılması işlemeleri de profesyonel şekilde başarılı olarak yapabilmektedir. Alanında uzman ve deneyimli olan ekibimiz profesyonel şekilde saç tasarımınızı yaparak sizlere hizmet sunmaktadır. Özel günleriniz için en güzel saç tasarımını yapan firmamız damat tıraşında sizlere başarılı şekilde hizmet sunmaktadır.

Bursa kuaför alanında yıllardır başarılı bir şekilde çalışmalar yürüten firmamız en güzel saç tasarımlarını yaparak sizlere saç bakımında da hizmetler sunabilmektedir. Erkelerde çok görülen saç dökülmesine karşı en başarılı saç bakımlarını yapan firmamız bu alandaki başarılı çalışmalarını profesyonel bir şekilde sizlere sunabilmektedir.

Saç tasarımı yanında sakal tasarımı ve bakımı konusunda da sizlere oldukça başarılı şekilde profesyonel hizmetler sunabilmekteyiz. Alanında uzman olan firmamız sakal bakımında da sizlere profesyonel bir şekilde hizmet sunabilmektedir. Sakal tasarımı ve bakımı ile renk değişimi ve renk açma konularında profesyonel çalışmalar yürütmekteyiz. Deneyimli ekibimiz ile erkek saç ve sakal tasarımı ile bakımında en başarılı çalışmaları yapmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR