• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hola Güzellik & Estetik Merkezi

Adres :

Cumhuriyet Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Yağmur Sokak Elmas Evler Sitesi B Blok No: 30 Kat : 4 Daire : 8 Bursa » Nilüfer

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (542) 789 40 51

Bursa Nilüfer İlçesi’nde hizmet veren Hola Güzellik & Estetik Merkezi, birmilyonnokta.com üyesidir. Nilüfer İlçesi’nde güzellik sektöründe hizmet veren firmamız; kaş, kirpik ve tırnak bakımları ve uygulamaları ile sizin güzelliğiniz için çalışmaktadır. Yine cilt bakım ve uygulamaları ile tedavi amaçlı uygulamalar da merkezimizde yapılmaktadır.

Bursa güzellik merkezi sektöründe uzun zamandır bu işi yapan firmamız, tecrübeli ve titiz çalışan personeli ile özellikle tırnak uygulamalarında çok farklı tasarımlara imza atmaktadır. Avrupa ve Amerika’da sanatsal olarak yapılan bu tırnak işlemeleri son yıllarda çok tutulan ve istenilen bir akım haline geldi. Moda haline gelen bu akım, özellikle genç kadınlar arasında çok arzu edilen bir uygulama olarak yerini aldı. Kaş ve kirpik tasarımları ile güzellik adına yapılan birçok uygulamadan sonra yaratıcılık gerektiren tırnak süslemeleri güzellik merkezlerinde diğer uygulamalar gibi yapılmaya başlandı. Biz de yaratıcılık isteyen bu sektörde sanatsal dokunuşlarla tırnaklarınızı eşsiz bir güzelliğe kavuşturuyoruz.

Firmamız, tecrübeli ve titiz çalışan personeli ile özellikle tırnak uygulamalarında çok farklı tasarımlara imza atmaktadır. Sanatsal tırnak çalışmaları ile kendinizi çok daha farklı bir güzelliğin içinde bulacak ve hayran kalacaksınız. Merkezimiz, sürekli değişen trendleri takip ederek çağa ayak uydurmaya çalışmaktadır. Çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır diyerek sizlere yaptığımız tırnak ve cilt uygulamaları ile hizmet etmeye devam etmek istiyoruz. Kendinizi özel ve farklı bir güzellikte görmek istiyorsanız mutlaka merkezimize uğramalısınız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR