• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Home Dizayn Furkan Perde Tasarım

Adres :

Barbaros Cad 5227 Sok No: 33 A Çamdibi İzmir Bornova İzmir » Bornova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat İnal

E-Posta Adresi :

murat_coco_73@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (555) 404 06 35

Whatsapp 2:

0 (555) 404 06 35

Whatsapp 3:

0 (539) 735 73 93

Home Dizayn Furkan Perde Tasarım olarak çamdibi perde tasarımı,çamdibi zebra perde satışı,çamdibi tül perde modelleri,çamdibi perde aksesuarları satışı,çamdibi tül perde çeşitleri,çamdibi fon perde modelleri,çamdibi perde satış noktası,çamdibi jaluzi perde dekorasyonu,çamdibi jaluzi perde fiyatları,çamdibi fransız tül perde çeşitleri vb alanda hizmet vermekteyiz.

Mükemmel hizmet ve ürün kalitesin hedefleyen, sektörde bulunduğumuz andan itibaren bilgi birikimi, uluslararası iş deneyimi ile birlikte çevre, sağlık ve ekonomi gibi alanlarda hem sektör içi hem de sektör dışı faaliyetlerde öncü firma potansiyeline sahip olmak, firmamızın vazgeçilmez misyonları arasında yer almaktadır. Misyonun gereği olarak da uzmanlaştığımız alanda faaliyetlerimize değer katarak devam etmek firmamızın önceliğidir.

Vizyonumuz gereği, sektörde kullandığı yüksek teknoloji, yetişmiş ve kendini geliştirmiş insan kaynakları, etkili finans kaynakları ile müşterilerinin gereksinimlerini karşılayacak şekilde optimum çözümler üretmek firmamızı rakiplerinden ayıran en önemli unsurudur. Kalite ve güveni ilke edinerek yola çıkan firmamız, faaliyette bulunduğu pazarda, saygı ve hoşgörüden taviz vermeden emin adımlarla ilerlemektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR