• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Horasanlı Mühendislik

Adres :

Fevzi Çakmak Mahallesi Kenitra Caddesi No: 13/ Ab Karatay / Konya Konya » Karatay

Sektör :

Yetkili Kişi :

Anıl Horasanlı

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@horasanlimuhendislik.com

Whatsapp 1:

0 (505) 635 71 83

Horasanlı Mühendislik olarak Konya Karatay’da mühendislik sektörünün trendlerini yakından takip eden bir firma olma anlamında faaliyet sürdürüyoruz. Günceli her zaman yakından takip etme anlayışıyla çıktığımız bu yolda, kendimizi yeniliyor ve firmamızı da bu doğrultuda güncelliyoruz. Mühendislik firmaları arasında da hem teknolojinin yakın takibi, hem de genç arkadaşlarla çalışma açısından sektörde fark yaratan bir firma konumunda bulunuyoruz.

Firma olarak elektrik projeleri çizimi, elektrik tesisatı kurulumu, enerji nakil hatları, tarım sulama sistemleri, bina içi elektrik tesisatı gibi çeşitli alanlarda faaliyet gösteriyoruz. Başladığımız işe bir plan doğrultusunda sadık kalarak öngördüğümüz sürede projeyi size teslim etmeyi hedefliyoruz. Etkin proje çizimlerimizle ileri görüşlü bir çalışma etiğiyle çalıştığımız her projede olabilecek bütün unsurları göz önünde bulunduruyoruz. Elektrik tesisatı kurulumu ve bina içindeki elektrik tesisatının kontrolü gibi alanlarda da profesyonel çalışma arkadaşlarımızla en etkin hizmeti sağlıyoruz. Bunlar dışında yer alan enerji nakil hatları, tarım sulama sistemleri gibi profesyonelliğin şart olduğu işlerde mühendislik firması olarak gereken bütün çalışmaları özveriyle gerçekleştiriyoruz.

Konya elektrik elektronik sektörünün önde gelen firmaları konumunda bulunuyoruz. Teslim ettiğimiz bütün projelerde, çalıştığımız kişilerin onay ve beğenisini kazanmış bir firma olarak yeni işler alabilmenin gururunu yaşıyoruz. Aynı zamanda sektörün de bir gerekliliği olarak bütün yenilikleri yakinen takip eden ve yeni jenerasyondan çalışma arkadaşlarına fırsat veren bir firma olma anlamında adımlar atıyoruz. Elektrik ve elektronikle ilgili her türlü işte desteğe hazırız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR