• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hörby Auto Detailing

Adres :

Cumhuriyet Mah. Talatpaşa Cad. Selvi Sok. No: 13 İzmir » Ödemiş

Sektör :

Yetkili Kişi :

Efe Burak Gelen

E-Posta Adresi :

horbyoto194@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 641 53 36

Hörby Auto Detailing özenli ve detaylı hizmetleriyle birmilyonnokta.com platformu üyeleri arasında yer alan işletmelerden biri olarak İzmir otomotiv bakımı ve aksesuar satışı alanında faaliyet göstermektedir. Araçlarına özen göstermeyi seven veya günün önemli bir kısmını araçları içinde geçiren ve bu yüzden araçlarının çabuk yıpranmasından çekinenler tarafından sıklıkla ziyaret edilen işletme, araçların kozmetik bakımları ve temizliği üzerine profesyonel hizmet sunmaktadır.

Sık sık kullanılan araçların iç yüzeylerinin kirlenmesi kaçınılmazdır. Gün içerisinde insan derisinden dökülen partiküller ve saçların yanında, camlar açık araç kullanılırken, araç içine girebilen nesneler ve zerreler araçların çok hızlı bir biçimde kirlenmesine yol açmaktadır. Bu zerreler zaman içerisinde araç içindeki havanın daha ağır ve rahatsız edici bir hale gelmesine de yol açabilmekte, hatta uzun vadede sağlık sorunlarına bile yol açabilmektedir. Özellikle sigara içilen ve gıda ürünleri tüketilen araçlarda bu sıkıntılar çok daha hızlı ortaya çıkmaktadır.

Detaylı iç temizlik konusunda profesyonel makinelerle çalışan işletme, araç içinde koku oluşumuna yol açabilecek bütün etmenleri temizleyerek, aracın yeniymiş hissi vermesini sağlamaktadır. İç mekânın aksine sürekli olarak hava değişimlerine, yağmur ve kara maruz kalan dış yüzeyin temizlik ve bakımı, aracın ömrü açısından da oldukça önemlidir.

Hörby Auto Detailing tecrübeli çalışanları ile müşterilerinin araçlarını fabrikadan çıkmış gibi tertemiz, pırıl pırıl bir vaziyette müşterilerine teslim ederek, onlara keyifli ve daha sağlıklı bir sürüş deneyimi sunmak adına hizmetlerine devam etmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR