• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hülyam Petshop

Adres :

Bayraklı Mahallesi 1917 Sokak No: 3 İzmir » Bayraklı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Halil Güven

E-Posta Adresi :

halilgvnnn@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (549) 679 00 35

Hayvan dostlarımızın sağlığı ve gelişimi için tükettikleri yiyeceklerin kalitesi çok önemlidir. Doğaları gereği almaları gereken protein, kalsiyum ve birçok vitaminin karşılanmaması durumunda sağlıklarında ciddi sorunlar oluşur. Kalitesiz, son kullanma tarihi geçmiş ürünler beraberinde ishal, kabız vb. sindirim problemleri doğurarak dostlarımızın hayatını riske sokar. Sahiplenilen hayvan dostlarımızın üzerine tıpkı küçük bir çocukmuş gibi titremek gerekir. Uyanık bir zihin, güçlü bir kas yapısı ve sindirim sistemi sağlamak ve gelişimine katkı sağlamak için verilen mamaların besin değerinin yüksek olması ve ürün kalitesinin yüksek olması gerekir.

Bu gibi kıstasları en hızlı karşılamayı ilke edinen İzmir evcil hayvan sektöründe öncü olan firmamız, hayvan dostlarımızın sağlığını son derece önemseyerek müşteri memnuniyeti gayesiyle çalışmaya devam etmektedir. Evcil hayvanlarınızın yaşına ve ihtiyaçlarına bağlı olarak oluşturduğumuz ürün skalası en kaliteli ürünlerden oluşmaktadır. Güler yüzlü ve güvenilir ekibimiz, en taze ürünleri uygun fiyatlarla sizlere sunmak için yüksek emek sarf etmektedir.

Sizlere en kaliteli hizmeti verebilmek için var gücüyle çalışan firmamız birçok farklı mama ile dostlarınıza en uygun ürünleri sağlamaktadır. Muhabbet kuşu, akvaryum balığı, köpek ve kedi maması, pet oyuncakları, evcil hayvan aksesuarları, pet kıyafetleri gibi hizmetlerimiz ile rakip firmalara örnek olmayı sürdürmekteyiz. Acil mama satışımız ile siz müşterilerimizin mağdur olmaması adına her an hazırda bekleyen dinamik ekibimiz ile yenilikleri açık olup sürekli gelişerek profesyonel çalışma anlayışımızı dinç tutmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR