• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hünkar Sofrası

Adres :

Osmangazi Mah. Papatya Cad. No: 12 A-2 Kıraç Esenyurt İstanbul İstanbul » Esenyurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emrullah Tiryaki

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (543) 868 06 79

Whatsapp 2:

0 (543) 868 06 79

Whatsapp 3:

0 (505) 030 69 77

Whatsapp 4:

0 (536) 607 83 74

Hünkar Sofrası olarak İstanbul Esenyurt’ta faaliyet gösteren işletmemiz benzersiz lezzetleri ile kendini ayrıcalıklı hissetmek isteyenlere hizmet veriyor. İstanbul yeme içme ve eğlence sektöründe yılların deneyimi ve profesyonelliğine sahip olarak başarılarımızı her geçen gün daha ileriye taşıyoruz. Kendimizi her gün güncelleyerek ve geliştirerek daha fazla kitleye ulaşmak ve lezzetlerimizle tanıştırmak istiyoruz. Bu noktada başarı basamaklarını hızla yükseldik. Bunun bir tesadüf olmadığını da yerleştiğimiz zirvede kalıcı olarak gösterdik. %100 müşteri memnuniyeti ile çıktığımız yolda, bütün misafirlerimizi lezzetlerimize hayran bıraktık.

İşletme olarak kurulduğumuz ilk günden bu yana önceliklerimiz müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet, uygun fiyat, uzman kadro, yenilikçi çözümler, etik değerlere saygı ve sevgi olmuştur. Bu amaçla siz değerli müşterilerimizin olumlu ve olumsuz bütün geri bildirimlerini dikkate alıyoruz. Bir taraftan motivasyonumuzu pekiştirmek için kullanırken diğer taraftan kalitemizi daha yukarılara taşımak için öneri ve şikâyetlerinizi dikkate alıyoruz. En kaliteli ürünleri sizlerle buluşturarak başka hiçbir yerde bulamayacağınız lezzetleri sunuyoruz.

Hünkar Sofrası olarak kaliteye büyük önem veriyoruz. Bunun için en doğal ve en kaliteli malzemeleri mutfağımıza dâhil ediyor, sağlıklı koşullarda muhafaza edip hazırlıyor ve servisini yapıyoruz. Ustalarımızın benzersiz tarifleriyle hazırladığımız menülerimizi günün her saatinde size ve sevdiklerinize takdim ediyor, saç tava, lahmacun, Urfa kebap, adana kebap, et döner, et ızgara, sulu yemek çeşitleri ve daha onlarcasını tercihinize sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR