• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Huzur Klima Elektrik Uydu

Adres :

Telli Dere Cad. Seyhan Adana Adana » Seyhan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Alakuş

E-Posta Adresi :

alialakus1986@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 643 62 03

Adana Elektronik Uydu Kurulum Servisi, teknolojinin getirdiklerine eş olarak ve ihtiyaçlara cevap olmak amacıyla kurulmuştur. Müşteri memnuniyetine dayalı ve %100 verimle çalışan firmamız kaliteli hizmeti Adana halkına tanıtmaktadır. Kısa sürede geniş kitlelere ulaşarak emeklerimizin karşılığını aldık. İhtiyacınız olan ne varsa birlikte ölçüp tartarak şeffaf hizmet sunuyoruz. Faturalandırmamızı önceden yapıyoruz. Kullandığımız ürünlerin orijinal olmasına dikkat ediyoruz çünkü sizlere uzun ömürlü ürün ve hizmet garantisi ile çalışıyoruz.

Alanında uzman ve tecrübeli ekibimizle sizlere aynı gün hizmet sağlıyoruz. Uydu, televizyon ya da herhangi bir elektronik cihazınız için malzeme tedariki sağlıyoruz. Karşılıklı güven ile oluşturduğumuz temelleri sağlam zeminlere oturttuk. Yıllardır sizler için hizmet veriyor ve ilk günkü özenle işimizi yapıyoruz. Müşterilerimize 7/24 hizmet sağlıyoruz. Dilediğiniz her an bizlere ulaşabilirsiniz.

Uydu, anten kurulumu, kanal ayarlama, çanak montajı hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. Maksimum yarar minimum maliyet felsefemizle müşterilerimize güvenilir ve uygun fiyatlı hizmetin anahtarını veriyoruz. Sözleştiğimiz gün ve saatte görevimizi tamamlayarak hiçbir müşterimizi firma kaynaklı aksaklığa uğratmıyoruz. Güler yüzlü ve işini severek yapan ekibimiz sayesinde her geçen gün bünyemize yeni memnun müşteriler ekliyoruz. Bilgilerimizi ve ürünlerimizin güncel kalmasına özen göstererek eskimemeyi hedefliyoruz.

Sizler için düzenlediğimiz web sitemizden adreslerimize ulaşabilir, iletişim numaralarımızdan faydalanabilirsiniz. WhatsApp hatlarımız üzerinden anında sorularınıza cevap alabilirsiniz. Fiyat bilgisi ve merak ettiğiniz her şey için en kısa sürede bize ulaşın.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR