• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hy Perde Tasarım

Adres :

Yakacık Çarşı Mahallesi Yakakent Caddesi No: 25/a İstanbul » Kartal

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yusuf Özkan

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (534) 858 09 66

Whatsapp 2:

0 (507) 253 73 61

İstanbul tekstil giyim sektöründe hizmet veren şıklığın ve zarafetin güvenilir adresi olan firmamız Hy Perde Tasarım birmilyonnokta.com sitesinin üyelerinden birisidir. Ev ve işyerimiz başta olmak üzere tüm yaşam alanlarımız açısından perdelerin varlığı oldukça önemlidir. Perde tasarımlarında işlevsellik ve estetik iki ayrılmaz bütün olarak ele alınması gereken meselelerdir. Perdeleri kullandığımız alanlarda işlevsellik artıkça, estetikte aynı oranda giderek azalacaktır.

Bu sebepten hem estetik bir perde görüntüsü, hem de işlevsellik için dengeli bir işçilik çıkarılması gerekmektedir. Doğru bir perde tasarımı, alanın dekorasyonu ile tutarlı ve uyumlu bir şekilde olmalıdır. Bunun yanı sıra kullanılan perdenin kolay bir şekilde temizlenmesi, camı örtme durumu ve gerçekten ihtiyacımızı giderip gidermediği gibi durumlar önceliğimiz olmalıdır. Ancak bu durumlar doğru şekilde bir araya gelirse perde en iyi şekilde dekorun bir parçası haline gelmiş olur. Yaşam alanlarının yapısının değiştirilmesi, dekorasyon yapılması ve tadilata girmesi sırasında genellikle perde tasarımları sonraki planlara atılmaktadır.

Bu davranış halk arasında genel kabul gören bir durum gibi gözükse de aslında pek doğru bir yöntem değildir. Dekorasyona girişildiği sırada kaba hatlarıyla nasıl bir perde istenildiğini kısaca düşünmek işimizi kolaylaştıran, gayet yerinde bir davranış şekli olacaktır. Bu şekilde perdenin geleceği duvar veya camda gereken girişimler yerine getirilerek, işimiz kolaylaştırılmış olacaktır. Bizde tüm bu konularda Hy Perde Tasarım olarak sizlere danışma ve tasarım hizmetleri veriyoruz. En kaliteli perde modellerini en uygun fiyat avantajları ile yaşam alanında görmek için sizde bize ulaşın.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR