• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İç Mimar Tufan Çığır

Adres :

Folkart İzmir » Bayraklı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tufan Çığır

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

tufancgr@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (506) 665 84 95

İç dekorasyon ve mobilya dekorasyon alanında hizmetlerine kesintisiz bir şekilde devam eden İç Mimar Tufan Çığır, kendi alanında özgün ve ekstra nitelikli çalışmaları ile tanınmaktadır. Oldukça genç ve azimli bir çalışma grubu bulunan işletmemiz, pek değerli müşterilerinin memnuniyetine son derece önem vermekte ve tüm hizmetlerini bu ilke doğrultusunda gerçekleştirmektedir. Firmamız, müşteri memnuniyetine büyük ölçüde dikkat etmekte ve onların yapıcı yorum ve eleştirilerini de kesinlikle kulak ardı etmemektedir.

Sektör devi ve alanında örnek firma olarak hizmetlerine devam eden markamız, evlerinizin iç dekorasyon faaliyetleri alanında kesintisiz ve etkin bir şekilde hizmetlerine devam etmektedir. Kendi sektöründe lider ve öncü faaliyetleri ile rakip işletmelere de örnek olan markamız, alanında önder hizmet standartları ile tanınmaktadır. Alanında etkin ve hızlı hizmette sınır tanımayan İç Mimar Tufan Çığır, İzmir ilimizin Bayraklı ilçesi içerisinde envaiçeşit iç mimarlık hizmetlerini siz pek saygıdeğer ve kıymetli müşterilerimiz için bizzat gerçekleştirmektedir.

İç tasarım ve mobilya dekorasyon işleri anlamında oldukça özgün işleri ile öne çıkan İç Mimar Tufan Çığır, İzmir Bayraklı iç mimar ve iç dekorasyon işleri alanında mükemmel hizmetlerine kesintisiz bir şekilde devam etmektedir. Oldukça zengin ve geniş bir hizmet portföyü bulunan markamız, alanında örnek çalışmalarıyla da öne çıkmaktadır. Gün içerisinde GSM telefon numaramız veya İzmir Bayraklı şubemiz aracılığıyla bizlere anında ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR