• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İçel Psikoteknik ( Akdeniz Psikoteknik Değerlendirme Merkezi )

Adres :

Cami Şerif Mahallesi 5225 Sok. Bangiz Plaza Altı No: 14/b ( Esnaf Sanatkarlar Odası Yanı ) Mersin » Akdeniz

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şükrü Toprak

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (552) 633 44 33

İçel Psikoteknik (Akdeniz Psikoteknik Değerlendirme Merkezi) olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden hizmet vermeye devam eden binlerce firmadan yalnızca biri olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz. Psikoteknik birçok insan tarafından bilinmese de bazı iş kolları için çok önemlidir. Psikotekniğin konusu psikoloji kapsamındadır.

Bir bireyin bir işe ne kadar uyumluğu olduğunu, ne kadar çalışabileceğini, ne kadar verim verebileceğini araştırır. Özellikle de ehliyet alacak bireylerin ve çalışma alanında araçlar ile çalışacak, ticari ehliyet alacak bireyler için çok önemli ve zorunlu bir testtir. Çünkü bu test kişinin sadece verimliliğini değil aynı zamanda kişinin fiziksel durumunda olağan dışı bir durumun olup olmadığını kontrol eder. Yani ehliyet almak isteyen bir bireyin ruhsal ve fiziksel durumunu kontrol eder.

Mersin eğitim sektöründe faaliyet gösteren İçel Psikoteknik (Akdeniz Psikoteknik Değerlendirme Merkezi) olarak hizmet vermekteyiz. Müşterilerimiz memnuniyetini için çalıştığımız sektörümüzde eğitimini başarıyla tamamlamış uzman psikologlar ve her zaman güler yüzlü elemanlarımız ile çalışmaktayız.

Verdiğimiz hizmetlerşn tamamı müşteri memnuniyeti üzerine kuruludur. Sizlerin talep ve isteklerine en iyi yanıtı vermek için çalışan firmamız sektöründe en iyi olma gayesi içinde de bulunmakta ve bu doğrultularda hizmet kalitesini belirlemiştir. Hiçbir zaman belirli bir hizmet kalitesinin altına düşmeyen profesyonel, deneyimli ve uzman bir ekip ile çalışmaktadır. Hizmetlerimizden yararlanmak için merkezimize teşrif etmektir. Bizi tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR