• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İçerenköy Turşucusu

Adres :

İçerenköy Mahallesi Sonbahar Sk. No44/a İçerenköy Ataşehir İstabul İstanbul » Ataşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kadriye Çipa - Atakan Çipa

E-Posta Adresi :

acipa74@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 563 14 51

Turşu, geleneksel tüketim alışkanlıklarımız, lezzetlerimiz arasında bambaşka bir yere sahiptir. Yüzyıllardır mevsimlik ürünlerin kış ve ilkbahar gibi mevsim dışında da tüketimini sağlamak için geliştirilen turşular her zaman ilgi odağı olmuştur. Günümüzde hazır ambalajlı tüketim ürünlerinin sayısının oldukça arttığı alanda turşular hiçbir zaman rağbeti kaybetmemiş, hatta sağlıklı tüketim ürünleri arayanların gözdesi olmayı arttırmıştır. Fakat turşu, hazırlanması, malzemesi, muhafazası, sunumu gibi pek çok detaya sahip olan bir ürün grubudur. Bu yüzden de üst düzey profesyonellik gerektirir. İstanbul’da faaliyet gösteren İçerenköy Turşucusu işletmemiz ile bizler bu alanda uzun zamandır hizmet veriyor, siz değerli misafirlerimizi eşsiz lezzetlerle tanıştırıyoruz.

İstanbul yeme içme ve eğlence sektörünün lider firmalarından birisi olarak bizler önceliği her zaman siz değerli müşterilerimizin memnuniyetine veriyor, sizin tüketim alışkanlıklarınıza, ihtiyaçlarınıza en uygun ürünlerle karşılık vermeye çalışıyoruz. İhtiyaçlarınızı tespit ederek gerekli çözümleri tam zamanında, tam da istediğiniz gibi karşınıza çıkarıyoruz. Bu yüzden de uzun zamandır bölgemizin en çok tercih edilen turşucusu konumunda bulunuyoruz. Başarılarımızı hep daha ileriye, daha yükseğe taşımaya da devam ediyoruz.

İçerenköy Turşucusu olarak daha önce hiç görmediğiniz, tatmadığınız lezzetleri sizlere sunuyoruz. Çünkü birler bir lezzet avcısı gibi çalışıyor, sizleri her zaman daha fazla ürün seçeneğiyle tanıştırmaya çalışıyoruz. Daha fazla turşu çeşitleriyle her zaman zevkine hitap etmeyi amaçlıyoruz. Bunu da en uygun fiyat avantajıyla yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR