• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İdil Koltuk Yıkama

Adres :

- Tekirdağ » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sena Aktan - Ethem Aktan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@idilkoltukyikama.com

Whatsapp 1:

0 (543) 775 65 96

İdil Koltuk Yıkama firması olarak Tekirdağ'da sunduğumuz hizmetlerimizi artık online olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden de sunmaya başlamış bulunmaktayız. Tekirdağ temizlik alanında hizmet veren firmamız İdil Koltuk Yıkama firması olarak hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetler her insan için önem arz eden temizlik üzerinedir. Neredeyse her insanın evinde ve iş yerinde bulunan koltukların temizliğini yapmaktayız. Bir insanın kendi imkanları ile yapmasının çok zor olduğu koltuk temizliği işi firmamız tarafından profesyonel çalışan ve makinelerle birlikte müşterilerimize sunmaktayız.

Firmamız ilk olarak çekyat ve kanepe gibi koltukların temizliği hizmetini sunmaktadır. Bu ürünler de birçok ürünümüzde olduğu gibi yerinde temizlik hizmeti sunarak taşıması çok zor olan bu durumdan müşterilerimizi kurtarmaktayız. Firmamız sunduğu koltuk temizlik hizmeti ile koltuklarınızı insan sağlığına uygun şekilde temizleyerek işlemini tamamlanmaktadır. İşlem sonrasında koltuklarınızın ilk gün ki temiz haline almaktadır. Düzenli olarak temizlediğimiz koltuklar çok daha uzun ömürlü olmakta ve uzuz süreli şekilde kullanılabilmektedir.

Firmamız sadece kanepe türünde ki koltukların temizliğini yapmamaktadır. Bir diğer temizlik hizmetimiz ise araba koltukları üzerinedir. Her türden araba koltuğunun temizliğini yapan firmamız aracınızı temiz olmasını ve sağlıklı sürüş sunmasını sağlamaktayız. Bir diğer temizlik hizmetimiz ise sandalyeler üzerinedir. Sandalye temizliği yapan firmamız evinizde ya da farklı alanlarda kullandığınız sandalyelerin temizliğini yapmaktadır. Firmamız yerinde hizmet uygulayan bir firma olduğu için hizmetimizden randevu alarak yararlanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR