• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İhvan Unlu Mamüller

Adres :

Manisa Salihli Durasıllı Mah. Mesir Cad. No4/a Manisa » Salihli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erol Ergin

E-Posta Adresi :

erolergin0@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (541) 855 12 33

Manisa pasta ve pastane sektöründe yer alan firmamız uzun yıllardan beri siz değerli müşterilerimize hizmet sunuyor. Gerçekleştirdiğimiz hizmetlerin kusursuz olması adına bütün ayrıntıları düşünerek hareket ediyoruz firmamız için müşterilerimizin memnuniyetini kazanacak adımlar atmak her şeyden daha önemli ve değerlidir. Müşteri memnuniyeti ile mevcut konumumuza geldiğimizi belirtmeden geçmek istemiyoruz. İçerisinde yer aldığımız sektör daima yenilik gerektiriyor, firma olarak yenilikçi bakış açımızı kullanarak adım atıyoruz. Gelişmelere ayak uydurarak sektörün öncüsü olmayı hedefliyoruz. Hedefimize daha kısa sürede ulaşmak adına yoğun çaba sarf ediyoruz.

Pasta ve pastane sektörü oldukça geniş bir sektördür. Bu sektörün içerisinde tatlıdan pastaya, kurabiyeden küçük atıştırmalıklara kadar aklınıza gelebilecek bütün ürünler bulunuyor. Firmamız sektörün gereği olan bütün ürünleri günlük olarak taze taze hazırlayıp siz değerli müşterilerimizin karşısına çıkartıyor. Tazeliğinden şüphe duymayacağınız lezzetlerle buluşmak istiyorsanız sizleri şubemize bekliyoruz.

Hazırladığımız olağan üstü lezzetlerde kullandığımız malzemeler de üstün kalite içermektedir. Yüksek kaliteli malzemelerle birbirinden lezzetli tatlar ortaya çıkartmak tamamen firmamızda hizmet sunan profesyonel ekibimizin başarısıdır. Taze ve yüksek kaliteli malzeme tercihinde bulunan firmamız her konuda iddiasını ortaya koyarak benzersizliğin adresi olmaya devam ediyor. Firmamıza gelerek lezzetli tatlılarımızı deneyebileceğiniz gibi toplu siparişler de verebilirsiniz. Toplu siparişleriniz talep ettiğiniz gün ve saatte adresinize teslim edilir. Ayrıntılı bilgi almak ve hizmet talebinde bulunmak için firmamızın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR