• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İkra Baklavaları Midyat Şubesi

Adres :

Ulucami Mah. Seyfettin Güneştan Cad. Şok Market Yanı Mardin » Midyat(Estel)

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ömer Doğan

E-Posta Adresi :

47omerdogan@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 464 31 41

Ülkemizin en fazla üyeye sahip online işletme platformu olan birmilyonnokta.com üyelerinden İkra Baklavaları Midyat Şubesi’nin de açılmasıyla Mardin’de bulunan hizmet noktalarının sayısını arttırmaya devam ediyor. İnsanın aklına genellikle acılı et yemekleri ve biberleri ile gelen güney yörelerimiz aynı zamanda ülkemizin tatlılar konusunda da en lezzetli ve sevilen örneklerinin üretildiği bölgelerden biri olarak da dikkat çekiyor.

Farklı baklava çeşitleriyle tanınan yörede, kalite tatlı denince akla ilk gelen işletmelerden biri olan İkra Baklavaları bilinirlik açısından Mardin pasta ve pastane sektöründeki rakiplerinin önünde yer almaktadır. Müşterilerine cevizli ve normal midye baklava, cimcik, fıstıklı baklava, cevizli kadayıf çeşitlerinin en güzel ve kaliteli ürünlerini sunan işletme, bütün tatlıların hamurlarını bölgede doğal şekillerde yetiştirilen ürünlerden kendileri açarak üretmektir.

Uzun yıllardır tatlı üretimi yapan çalışanlar tarafından özenle, ipince açılan hamurla üretilen baklava, kadayıf ve diğer tatlılar, aynı özenle tepsilere dizilerek diğer malzemelerle tanıştırıldıktan sonra, fırınlanarak üretilmektedir. Birçok işletmenin yaptığı gibi şerbeti şekerle doldurmayan işletmenin tatlıları kolay tüketilmesinin ve hafif olmalarının yanında lezzet olarak da ağızda uzun süre hoş bir tat bırakmakta.

Şanlıurfa’da gösterdiği başarıyı çevre illere de yaymaya başlayan İkra Baklavaları, uygun fiyatları ve kalitesinin yanında, kilo veya tepsi ile baklava siparişlerini karşılaması, büyük organizasyonlar için tatlı servisini gerçekleştirmesiyle de tanınmaktadır. Son şubeleri ile tatlılarının Midyat Estel’de bulunan müşterilerinin beğenisine sunan işletme, yeni genişleme fırsatlarını da takip etmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler