• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İlgi Tuhafiye Samsun

Adres :

Kale Mah. Şafak Sokak İlkadım Samsun Samsun » İlkadım

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@ilgiticaret.com.tr

Whatsapp 1:

0 (536) 299 00 93

Whatsapp 2:

0 (536) 299 00 93

Samsun tekstil giyim sektörü içerisinde yer alan bir firma olarak bu alanda en profesyonel ve en çok çeşitliliği sizlere sunuyoruz. Çeşitlilik bakımından en çok çeşitliliği Samsun içerisinde sizlere sunuyoruz. Tekstil giyim sektörü içerisinde, Samsun içerisinde ne çok tercih edilen markalardan biriyiz. Evlilik hazırlığında olan pek çok kişinin bizleri öncelikli olarak tercih etme nedeni hem ürün çeşitliliğimiz hem de uygun fiyatlı oluşumuz olmuştur.

Firma olarak ürünlerimiz arasında, güpür dantel modelleri, dantel satışı, yatak örtüsü takımları, pike takımları, havlu kenarı satışı, tuhafiye hizmetleri, dantel modelleri, kanaviçe pike satışı, toptan güpür dantel satışı, kanaviçe satışı, yatak örtüsü takımları, havlu kenarı satışları, pike takımı modelleri yer almaktadır.

Evlilik hazırlığında olan ve en fiyatlı yerden çeyiz alışverişini yapmak isteyen pek çok kişinin tercih ettiği bir firma olarak, en modern modelleri tek bir çatı altında topladık. Çeyiziniz yeni model havlu kenarlarından, pikelerden oluşsun istiyorsanız sizlerde doğru adreste bulunuyorsunuz.

Müşteri memnuniyetini kurulduğumuz günden itibaren esas alan bir firma olarak hem ürün kalitemizde hem de fiyatlarımız bu memnuniyeti sizlere yaşatıyoruz. Uygun fiyatlı havlu kenarları, kanaviçe modeller, nevresim takımı modelleri, pike modelleri ile en cazip fiyatları sizlere sunuyoruz.

Hizmet almak için sizlerde bizlere iletişim bilgilerimiz de yer alan adres ve telefon bilgilerimizden ulaşarak, kaliteli hizmeti uygun fiyata almanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR