• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İlknur Anne ve Çocuk Giyim

Adres :

Bağlarbaşı Mahallesi 1.bahçıvan Sokak No: 5 Bursa » Osmangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

İlknur Akyıldız

E-Posta Adresi :

umut116_16@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 302 13 54

Kendi alanı olan Bursa Osmangazi anne ve çocuk giyim sektöründe oldukça nitelikli ve profesyonel hizmetleri ile öne çıkmayı başaran İlknur Anne ve Çocuk Giyim, bilhassa anne ve çocuk tekstil giyim sektörü başta olmak üzere oldukça geniş ve zengin bir hizmet portföyü ile çalışmalarına devam etmektedir. Anne ve çocuk giyim sektöründe lider ve öncü hizmetleri ile öne çıkan firmamız, pek değerli müşterilerini odak alarak hizmetlerine devam etmektedir. Hızlı ve etkin hizmette kesinlikle sınır tanımayan İlknur Anne ve Çocuk Giyim işletmemiz, önder marka imajı ile dikkat çekmekte ve rakip tekstil işletmeleri tarafından dahi büyük bir saygı ve takdir ile karşılanmaktadır.

Anne ve çocuk tekstil giyim sektöründe birinci sınıf kalite ve hızlı satış hizmetlerinden asla şaşmadan hizmet veren İlknur Anne ve Çocuk Giyim işletmemiz, alanında deneyim sahibi elemanlarla ticaret hayatına devam etmektedir.

Bütün bunların yanı sıra oldukça geniş ve zengin bir hizmet skalası olan İlknur Anne ve Çocuk Giyim firmamız, sektöründe örnek marka imajı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Genel müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerinin yanı sıra makul fiyatlı butik tekstil ürünlerinde de lider firma olan işletmemize Bursa Osmangazi şubemiz aracılığıyla ulaşabilir ve her kesime uygun ürünlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Gün içerisinde Bursa ili Osmangazi ilçe şubemizi hemen ziyaret edebilir ve çeşitli hizmet seçeneklerimizden anında haberdar olabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR