• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İlknur Güzellik Salonu

Adres :

Sofular Mah. Lise Cad. No: 54/1 Amasya » Merzifon

Sektör :

Yetkili Kişi :

İlknur Güler

E-Posta Adresi :

ilknurguler191@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 146 87 00

İlknur Güzellik Salonu olarak Amasya'da vermekte olduğumuz hizmetlerimizin artık online olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden de sunmaya başlamış bulunmaktayız. Amasya güzellik merkezi sektöründe hizmet veren firmamız İlknur Güzellik Salonu olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz. Verdiğimiz hizmetler birçok insanın ihtiyaç duyduğu ve dış özellikleri geçici ya da kalıcı olarak değiştirme hizmetlerimizdir. Çeşitli hizmetlerimiz kalıcı olduğu için her işlemimizde müşterilerimizin isteklerine göre hareket ederek onlara en uygun hizmeti vermeye çalışmaktayız.

Merkezimizin sunduğu ilk hizmet lazer epilasyon hizmetimizdir. Lazer epilasyon hizmetimiz vücudumuzda istemediğiniz tüylerden sonsuza dek kurtulmanıza yarayan bir işlemdir. Birkaç seansta kesin sonuç veren hizmetimizde buz lazer epilasyon adı altında bir hizmet daha sunmaktayız. Bu hizmetimiz de kesin sonuç veren bir hizmettir ancak buz kullandığı için çok daha az ölçüde can yapmaktadır.

Bir diğer hizmetimiz ise dermapen cilt bakımıdır. Bu cilt bakım hizmetimiz cildinize bakım yapmanın yanında yaştan dolayı ortaya çıkan kırışıklıkları ortadan kaldırarak cildinizin gençleşmesini sağlamaktadır. Diğer bir cilt bakım hizmetimiz ise hydrafacial cilt bakım hizmetidir. Bu hizmetimizde kullandığımız üsttün teknoloji ile cilt problemlerini tek seansta çözen bir uygulamadır. Klasik cilt bakım hizmetinden farkı ise işlem sırasında yüzünüzdeki akne ve siyah nokta gibi şeyler temizlenirken asla elle temas olmamasıdır. Merkezimizin sunduğu diğer hizmetleri ise şöyledir; kalıcı oje, kalıcı makyaj, kirpik lifting uygulaması, kaş tasarım ve protez tırnak uygulamasıdır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR