• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İmaj Kuaför

Adres :

Ahi Celal Mah İmaret Sok Cumhuriyet Meydanı No: 4 Akşehir/konya Konya » Akşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Yanık

E-Posta Adresi :

muratyanik4242@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 812 57 87

Whatsapp 2:

0 (544) 812 57 87

Whatsapp 3:

0 (531) 576 73 76

Konya’nın Akşehir ilçesine bağlı şekilde faaliyet gösteren İmaj Kuaför olarak bizler erkek cilt ve saç bakımı alanındaki tüm taleplerinizi tek bir noktada karşılamanız için sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Bunun yanı sıra düğün, nikah ve nişan gibi özel günlerinizde de sizleri en iyi şekilde hazırladığımız gibi araçlarınızın süslemelerinin yapılacağı durumlarda da sizlere en iyi şekilde destek vererek araçlarınızın düğünler için hazır hale gelmesini sağlıyoruz. Konya kuaför sektöründe yıllardır birlikte çalışan bir ekipten hizmet alabileceğiniz kuaför salonumuzun sıcak ve samimi ortamında eğlenceli şekilde vakit geçirmenizi de sağlıyoruz.

Modern bir salonda profesyonel bir şekilde bakım desteği almanızı sağlarken siz müşterilerimizin memnuniyetlerinin en üstte durmasına özen göstererek kalite ve hijyen noktasında kusursuz bir hizmeti sizlerle buluşturmaya çalışıyoruz. Yıllardır faaliyet gösterdiğimiz kuaförlük sektörü içindeki ihtiyaçların farkında olarak sizlerin taleplerine en kısa sürede cevap verecek tüm yenilikleri bünyemizde barındırıyor ve genç, dinamik ekibimizle birlikte yeni modayı da yakından takip ederek sizlere hizmet veriyoruz.

Alanında uzman ekibimiz tarafından saç kesimlerinde yüze en uygun modellerin kullanılmasından saç ve sakal tasarımına, kaş tasarımlarından cilt bakımına, ağda ve epilasyon çalışmalarından bir kuaförden beklediğiniz tüm işlemlere kadar her şeyi İmaj Kuaför bünyesinde gerçekleştirmenizi mümkün hale getiriyoruz. Müşterilerimizden aldığımız geri dönütlerle geliştirmeye devam ettiğimiz çalışmalarımızı sizlerin karşısına çıkarmaya en iyi şekilde devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR