• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İmamoğlu Baklava

Adres :

Karatarla Mah. Eski Saray Cad. No.6 Söylemez Pasajı Yanı Şahinbey Gaziantep Gaziantep » Şahinbey

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aydın Polat

E-Posta Adresi :

imamoglubaklava@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (539) 674 06 73

Şerbetli tatları sevmeyenimiz yoktur sanırım. Çayın, kahvenin yanında en çok yakışan lezzetlerden olan şerbetli tatlılar evimizin vazgeçilmezi oluyor. Günün sonunda yorgunluğunuzu atmak için kendinizi tatlıyla ödüllendirebilir, evinize gelen misafirlerinize tatlı ikram edebilir veya gittiğiniz davetlere götürebilirsiniz. Yılların bilgi ve birikimine sahip ekibimiz, şerbetli tatlıları en özel haliyle hazırlayarak sizlere sunuyor. İçerisinde herhangi bir katkı maddesi veya tatlandırıcı bulunmayan tatlılarımızı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Bu tatlılarımızı bir kez tattığınız zaman kalitenin farkına varmış olacaksınız.

Sektöründe vermiş olduğumuz hizmetle bugüne kadar müşterilerimizin memnuniyetini sağlamayı ve korumayı başarmış bulunmaktayız. Bizi tercih eden müşterilerimizin memnuniyetini ve firmamıza olan güvenini sarsmamak adına her zaman özenle, dikkatle ve titizlikle çalışıyoruz. Tatlılarımızı hazırlarken her zaman kaliteli malzemeler kullanıyoruz. Tatlılarımızın yapım aşamasında her zaman aynı ölçülerde malzeme kullanıyoruz. Kuru baklava, fıstık sarması, fıstıklı billuriye, havuç dilimi baklava, cevizli baklava, tereyağlı parça fıstıklı baklava, tereyağlı fıstıklı muska baklava sizler için hazırladığımız tatlılar arasında yerini alıyor.

Uygun fiyatlarla sizlere sunulan bu lezzetlerin kaliteli olduğuna emin olabilirsiniz. Özel günlerinizde tatlı siparişi vererek şerbetli tatlılarımız arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Siparişleriniz vaktinde hazır olarak sizlere teslim edilecektir. Güler yüzlü, samimi, saygılı, dürüst ve işini seven ekibimizle pastanemizde sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz. En lezzetli şerbetli tatlılar için pastanemizi güvenle tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR