• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İnce Perde Tasarım

Adres :

Sultan Selim Mah. Şahinler Cad. No: 16/a ( Kağıthane Devlet Hastanesi 20 Mt. İlerisi ) İstanbul » Kağıthane

Sektör :

Yetkili Kişi :

Leman İnce

E-Posta Adresi :

lemanincee@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 926 83 89

İnce Perde Tasarım ailesi olarak birmilyonnokta.com üyesiyiz. Perde, ev ve işyerleri başta olmak üzere kapalı alanların vazgeçilmez parçasıdır. Kapalı yapıların pencerelerinde kullanılan perdeler sayesinde hem gizlilik ön planda tutulur hem de ortamın dekorasyonu değiştirilir. Perde kullanımı zamanla daha değerli bir hale gelmiştir. Günümüzde kullanılan perdeler artık daha çok dekorasyon için önem taşır hale gelmiştir. Bu doğrultuda perde tasarımında ve üretiminde bazı değişiklikler yapılmıştır.

İstanbul tekstil giyim sektöründe hizmet veren firmamız sektörün önde gelen isimlerindendir. Alanında bilgi ve birikim sahibi ekibimizle verdiğimiz hizmet doğrultusunda değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına en doğru çözümleri sunmaktayız. Perde tasarımında ve üretiminde özenle, dikkatle ve titizlikle hareket etmekteyiz. Her sezona özel tasarlayıp ürettiğimiz perdeler arasında kaliteli, şık ve modern perdeleri kolaylıkla bulabilirsiniz.

Perde tasarımında farklı renk ve desenler kullanıldığı gibi perde üretiminde de farklı kumaşlar kullanılmaktadır. Perdeler, tasarımına ve üretimde kullanılan kumaşa göre isimlendirilir. Geniş kapsamlı hizmet veren firmamızda ihtiyacına ve isteğinize en uygun perdeyi bulacağınıza emin olabilirsiniz. Doğru ve uygun fiyatlı perdeler kısa sürede hazırlanarak sizlere teslim edilir. Perdelerin kurulumu istek üzerine ekibimiz tarafından yapılabilir. Aynı zamanda müşteri isteğine uygun perde kesimi yapılmaktadır. Sizler de kullanım alanınız için uygun perdeyi firmamızdan güvenle temin edebilir, uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yenilenen ve değişen perde modellerimizle hizmet vermeye devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR