• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İnci Fantazi Makina Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

Adres :

Kazım Karabekir Mahallesi. 5. Can Sokak No: 3 Merkez Bursa » Yıldırım

Sektör :

Yetkili Kişi :

İsmail Enes İnci , Ali İnci

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@aliincimakina.com

Whatsapp 1:

0 (530) 069 19 79

Bursa sanayi makineleri sektöründe değerli müşterilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına en doğru çözümleri sunmak adına gayretle çalışıyoruz. Biz, firma olarak uzun yıllar bu sektörün içerisindeyiz. Sektörde bulunduğumuz süre boyunca ekibimizle birlikte hem kendimizi hem de çalışmalarımızı geliştirme olanağı bulduk. Bizi tercih eden müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına en gelişmiş çözümlerle cevap buluyor, müşterilerimizin memnuniyetini yüksek tutmayı başarıyoruz. Çözüm odaklı ekibimizle yeniliğe açık olduğumuz için hizmet verdiğimiz sektördeki yenilikleri ve değişimleri yakından takip ediyor, bu değişim ve yenilikler doğrultusunda firmamızı geliştiriyoruz. Böylelikle her zaman en yeni ve en doğru çözümlerle hizmet vermiş oluyoruz.

Sanayide kullanılan makineler oldukça önemli. Kullanılan makineler sayesinde hem zamandan tasarruf sağlanır hem de daha fazla üretim yapılır. Makineler sanayide bu kadar önemli yer tutarken makinelerin arızalanması da büyük zarara yol açabilir. Bu zararın önüne geçmek için makinelerin düzenli olarak bakım ve onarımı yapılmalı, eğer makineler için parça değişimi yapılacaksa mutlaka kaliteli parçalar kullanılmalıdır. Firma olarak kullandığınız makinelerin tamirini, bakımını, onarımını ve parça değişimini yapıyoruz.

Son teknoloji cihazlarımızla, yüksek kaliteye sahip malzemelerimizle ve güvenilir işçiliğimizle kalitemizden ödün vermeden ihtiyaç ve istekleriniz doğrultusunda çalışmalar düzenliyoruz. Ekibimizle birlikte her zaman uyum içinde, plan ve program eşliğinde çalışıyoruz. Sizlerin memnuniyetini sarsmamak adına uygun fiyat aralığında çalışmalar düzenliyoruz. Sizler de makineleriniz için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR