• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İncir Cips

Adres :

Kızıldere Mah. No: 204 Aydın » Buharkent(Çubukdağı)

Sektör :

Yetkili Kişi :

İlhan Güler

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (545) 862 51 05

Whatsapp 2:

0 (536) 672 07 58

İncir Cips isimli firmamız birmilyonnokta.com sitenin üyesi olan firmalardan biridir. Son dönemlerin oldukça popüler olan atıştırmalığı incir cips, sağlıklı ve doğal beslenmek isteyenler için mükemmel bir seçenek oldu. Başta incir ile başladığımız sağlıklı cips menümüze şimdi pek çok meyve seçeneğini de ekledik. Kiraz, portakal, Hindistan cevizi gibi meyveleri de kurutarak cips üretmeye başladık.

Normalde kurutulmuş cips ürünleri, elde kalmış ya da satılamamış ürünleri değerlendirmek için yapılmaktadır. Aslında bu uygulama meyve israfını oldukça azaltmaktadır. Ancak bizim genelde elimizde ürün kalmadığı için en kaliteli ürünlerimizi kullanmayı tercih ediyoruz. En taze ve kaliteli olan ürünü kullanmak doğal olarak cipse daha çok aroma vermektedir.

Meyvelerin cips formuna dönüşmesi ürün ömrünü uzatıyor. Mevsime özel meyvelerin, farklı mevsimlerde canımızın çekmesi oldukça normaldir. Kurutulmuş meyve cipslerimizi bir yıla boyunca tüketebilirsiniz. Tamamen meyve ile aynı tadı veren cipsler sayesinde sevdiğiniz tatları istediğiniz her an yiyebilme imkanını size sunuyoruz.

Aydın alışveriş sektöründe kurulduğumuz günden itibaren kendi topraklarımızda doğal tarım yapmaktayız. Yüksek kalitede imal ettiğimiz ürünleri, siz değerli müşterilerimiz ile buluşturmayı amaçlıyoruz. Doğal ve güvenilir gıda tüketmek, sağlıklı bireyler yetiştirmek için olmazsa olmazdır. Katkı malzemesi içermeyen doğal atıştırmalıklarımızı, Türkiye’nin her bir köşesine ulaştırmamız mümkündür. Sipariş vermek için bize iletişim adreslerimizden ulaşabilirsiniz. En hızlı ve kaliteli atıştırmalıklar için bizi tercih edebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR