• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İnegöl Köy Ürünleri

Adres :

Bursa İnegöl Hamamlı Köyü Bursa » İnegöl

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ömer Kotan

E-Posta Adresi :

inegolkoyurunleri@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 689 54 61

Firmamız; Bursa alışveriş sektöründe faaliyet göstermektedir. Faaliyet alanımız doğal köy ürünlerinin perakende ve toptan satışını yapmaktır. Firma olarak satışını yaptığımız ürünler herhangi bir kimyasal katkı maddesi kullanılmadan üretilen doğal tarım ürünleridir. Yumurtalarımız gezen tavuk yumurtası olup; üretimi belli standartlarda, doğal ve organik olarak yapılmaktadır. Süt ve süt ürünlerimiz ise hijyenik koşullarda mayalanmaktadır. Dolayısıyla firmamız siz değerli müşterilerimizin sağlıklı beslenme arzusuna cevap vermek amacı ile üretim ve pazarlama konularında son derece hassasiyet ile göstermektedir. Firma olarak amacımız yerli ve organik ürünlerimiz ile daha sağlıklı nesillerin yetişmesinde pay sahibi olmaktır.

Firma olarak sektöre atıldığımız günden bugüne kadar siz değerli müşterilerimizin organik ürünlere olan talep ve beklentisini kusursuz bir şekilde karşıladık. Kestane balı başta olmak üzere yumurta, peynir, kaymak, süt, tereyağı, salça, zeytin vb. gibi oldukça geniş bir ürün gamı ile hizmet vermekteyiz. Üretimini yaptığımız tüm ürünlerimiz; üretim aşamasından paketlemeye kadar her aşamada kontrolden geçerek sofranıza ulaşmaktadır. Ayrıca fiyatlarımız makuldür. Dolayısıyla yöresel ve tamamen doğal gıda ile beslenmek isteyen siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlar ile hizmet sunmaktayız.

Kalite, güven ve dürüstlük firmamızın temel çalışma değerleridir. Bu değerlerimizi ve geniş ürün gamımızı koruyarak siz değerli müşterilerimize daha uzun yıllar hizmet sunmak öncelikli hedefimizdir. Bu hedefimiz doğrultusunda müşterilerimizin bize kolay ve rahat bir şekilde ulaşabilmelerini sağlamak amacıyla çağın getirisi olan sosyal medyadan da yararlanmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR